Kód: POHOSATSTA050
Produktové číslo: ST-ASMSM
EAN: 879961005702

Satechi hliníkový stojan - Space Grey

Stojan na monitor, notebook, All In One PC nebo tiskárnu • prémiový design • kompatibilní se všemi zařízeními do 31 kg hmotnosti • kovový povrch jej skvěle předurčuje zejména pro produkty značky Apple • zlepšuje větrání vašeho zařízení a vytváří dodatečný pracovní prostor • snižuje namáhání očí a krku • podporuje správné držení těla • materiál: špičková vysokopevnostní hliníková slitina • rozměry: 39,6 × 21 × 4,3 cm • hmotnost: 2,3 kg • barva: vesmírně šedá

Detailní popis
Skladem
Úterý 26. 9.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
1 097 Kč
907 Kč bez DPH

Víceúčelový hliníkový stojan Satechi, vesmírně šedý

  • Multifunkční stojan na váš monitor, notebook, All In One PC nebo tiskárnu
  • Sofistikovaný kovový design
  • Pro všechna zařízení do 31 kg hmotnosti
  • Zefektivňuje větrání vašeho zařízení a vytváří rovněž dodatečný pracovní prostor
  • Podporuje správné držení těla, snižuje namáhání očí & krku
  • Zhotoven ze špičkové vysokopevnostní hliníkové slitiny

Nejen pro jablíčkáře

Apple nadšenci i všichni ostatní zbystřete! Máme tu pro vás luxusní multifunkční stojan Satechi, který se nemůže dočkat, až na něj umístíte svůj monitor, notebook, All In One PC nebo tiskárnu. Prémiový stojan 3 v 1, který výrobci zhotovili z vysokopevnostního hliníku, s úsměvem pojme i mohutnější zařízení, a to až do 31 kg hmotnosti. Prémiový design stojanu s nádechem honosného luxusu brilantně doplní každý interiér.

Myslí i na vás

Víceúčelový hliníkový stojan Satechi má na zřeteli i vaše zdraví – umístěním zařízení do vyšší polohy totiž podporujete správné držení těla, minimalizujete námahu krku a očí a rovněž si vytvoříte dodatečný pracovní prostor (třeba na smartphone, USB rozbočovače, kancelářské potřeby aj.). Satechi Aluminum Monitor Stand současně zefektivňuje větrání uloženého zařízení a celkově přispívá k funkčnímu a uspořádanému stylu na pracovním stole.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše proběhlo v pořádku, nemám výhrady.

Ověřený zákazník
18.09.2023

Nakupuji zde opakovaně, vždy vše v naprostém pořádku, komunikace probíhá v pohodě, zboží vždy pečlivě zabalené a dorazí to naprosto turbo!

Ověřený zákazník
15.09.2023

Rychlost, spokojenost s doručením.

Ověřený zákazník
05.09.2023

OK

Ověřený zákazník
20.08.2023

Nakupoval jsem asi podruhé a stejně jako u prvního nákupu, bylo vše v pořádku. Zboží bylo doručeno rychle a bylo pečlivě zabaleno .

Ověřený zákazník
15.08.2023

S obchodem jsem velmi spokojený, určitě nebudu mít problém nakoupi znovu :)

Ověřený zákazník
14.08.2023

Zboží mi bylo doručeno hned následující den, i když jsem objednával relativně pozdě odpoledne. Nakupuji zde už podruhé a opět vše proběhlo ukázkově. Obchod mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
03.08.2023

Aktuální iPad Pro za 75% RRP

Ověřený zákazník
03.08.2023

Fast but poor communication

Ověřený zákazník
31.07.2023

Objednala jsem si zboží s tím, že dorazí 13.7. (Na stránkách i při dokončení nákupu to bylo jasně uvedeno). Normálně datum neřeším, ale teď pro mě bylo extrémně důležité, protože v dalším týdnu se chystáme pryč. 13.7. Nic, volám na zákaznickou linku - ochota 0, zboží nejde nikde vyzvednout, nejde změnit doručení/vyzvednutí, prostě si musím počkat, než mi ho kurýr z DPD doručí. Ještě ten den (13.7.) jsem dostala zprávu, že zboží bude ten den předáno dopravci a doručené do 1-2 pracovních dnů (svitla ve mě naděje, že DPD je rychlé a že když ve čtvrtek vyzvedne, v pátek doručí. V ten den ale zboží přepravci určitě předáno nebylo, DPD při převzetí zboží totiž posílá email, který dorazil o den později a k mé smůle to znamená, že objednané zboží dorazí až v pondělí v příštím týdnu, kdy už ale nebudeme doma a budu čekat dalších několik týdnů, než budu moci zboží používat. Chápu, že se něco může zdržet pokazit, to se děje, ale vadí mi neochota a laxnost. Před dvěma měsíci jsem objednávala zboží a měla jsem ho do druhého dne. Eshop určitě není špatný, myslím, že jsem měla jen smůlu, hlavně na lidi…..

Ověřený zákazník
15.07.2023
Všechny recenze