iMac 27" R 5K 6-Core i5 3.7GHz/8GB/2TBFD/RP580X/CZ

iMac 27" R 5K 6-Core i5 3.7GHz/8GB/2TBFD/RP580X/CZ

iMac s 27" Retina 5K displejem, rozlišení 5120 x 2880, 3,7GHz šestijádrový procesor Intel Core i5, RAM 8GB, 2 TB Fusion Drive, Radeon Pro 580X, WiFi, BT 4.2, 4x USB 3, 2x USB-C Thunderbolt 3, slot na kartu SDXC
Kód: POSPAPIM27999 EAN: 190198757166 Part No.: MRR12CZ/A
57 990 Kč
47 926 Kč bez DPH

Prodej ukončen
iMac

Pěkně ostrý výkon.iMac stále vychází z naší vize stolního počítače jako elegantního celku tvořeného výkonnými, snadno použitelnými technologiemi. A nový iMac ji posouvá zas o něco dál. Je to ještě dokonalejší nástroj prakticky na všechno, do čeho se chceš dát. Má nejnovější procesor, rychlejší paměť, fenomenální grafiku. A nejjasnější, nejbarevnější Retina displej ze všech Maců. Vcelku síla.
 

Budeš ho hltat očima.

Na Retina displej iMacu s fantastickým rozlišením 4K nebo 5K je radost pohledět. Věrně zobrazí miliardu barev a má jas 500 nitů, takže grafika úplně vystupuje z obrazovky. Text je ostrý jako břitva. Seriálové a filmové trháky ještě nikdy nevypadaly tak pěkně. Grafické aplikace a hry oslňují vybroušenými detaily. Je to prostě nejlepší Retina displej, jaký kdy Mac měl.Pár, který se s ničím nepáře.

iMac je teď ještě rychlejší. Máš na výběr z konfigurací s procesory Intel Core osmé a deváté generace a z nejnovějších grafických procesorů. Ani jeho úložiště nezaostává. U obou modelů je k dispozici svižný a prostorný Fusion Drive. Anebo si iMac můžeš objednat až s 2TB SSD úložištěm. Takže ať budeš chtít dělat cokoli, půjde ti to na iMacu pěkně od ruky.


  

Všechno v jednom. Jedinečný ve všem.

iMac byl vždycky vrcholem designu a funkčnosti: elegantní, tichý integrovaný počítač, který má všechny součásti včetně displeje, procesoru, grafiky, úložiště a paměti zabudované v jednom designově dokonalém těle. Navíc se díky svému supertenkému profilu vejde kamkoli. A všude vynikne.Má správné konexe.

Všechny modely iMacu mají standardně dva porty Thunderbolt 3 (USB-C). Ty umožňují přenos dat mezi počítačem a externími disky nebo kamerami rychlostí až 40 Gb/s. Mají ohromnou šířku pásma na připojení displejů a videozařízení s velkou výkonovou rezervou. Ke čtyřem portům USB 3 připojíš libovolné periferie včetně tiskárny, iPhonu nebo flashové jednotky. A extrémně rychlým tříproudovým Wi-Fi a bezdrátovou technologií Bluetooth 4.2 se okamžitě připojíš, k čemu potřebuješ.


  

macOS. Proto se Macu nic nevyrovná.

macOS je operační systém každého Macu. Umí i věci, které na jiných počítačích prostě nejdou. To proto, že je dělaný přímo pro hardware, na kterém běží. A naopak. macOS obsahuje ucelenou kolekci aplikací, se kterými je radost pracovat. Ve spojení s iCloudem se stará o synchronizaci fotek, dokumentů i dalších dat mezi všemi tvými zařízeními a udržuje je aktuální. Pomáhá Macu kouzelně spolupracovat s iPhonem. Navíc je od základu postavený s ohledem na ochranu soukromí a zabezpečení dat.