Shifu Plugo - STEM Wiz sada 3 v 1

Shifu Plugo - STEM Wiz sada 3 v 1

Dětská hra – sada 3 v 1 • vede děti k novým poznatkům, trénuje a zlepšuje jejich kognici • podporuje rozvoj slovní zásoby, učí děti hláskovat a číst, zlepšuje prostorovou představivost • systém rozšířené reality • set sestává z matematické, slovní a
Kód: APOSSHPLWIZ001 EAN: 8908013692033 Part No.: PS-SHIFU-026
2 599 Kč
2 148 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

Shifu Plugo

Dětská interaktivní hra. 

Konečně učení, které bude děti opravdu bavit

Sada dětských vzdělávacích her Shifu Plugo získala prestižní ocenění Smart Toy Award a přináší moderní, interaktivní a nenásilný způsob učení, jenž si vaše ratolesti zamilují. Efektivně zlepšuje kognitivní schopnosti, rozvíjí představivost, prostorové myšlení i slovní zásobu. Technologie rozšířené reality děti rychle nadchne a vede je k samostatnému uvažování, řešení problémů a propojování vědomostí do logických celků a širších souvislostí. Set Shifu Plugo sestává ze tří sad – slovní, matematické a stavební, a je dodáván i s praktickou herní podložkou pro uchycení tabletu. Jednotlivé sady chytře propojují reálný svět s prací na obrazovce tabletu & mobilu, a děti tak v zápalu zábavy ani nepostřehnou, že se zároveň učí.


Skvěle variabilní

Shifu Plugo je zástupcem tzv. STEM výuky, což je zkratka pro 4 vědní obory – biologii, techniku, matematiku a technologie, které do sebe navzájem propojuje, aby děti zvládly účinně aplikovat nabité vědomosti v praktickém a každodenním životě. Stáhněte aplikaci Plugo App, nastavte věk vašich dětí a sada STEM Wiz se už o zbytek postará. Tablet nebo telefon vložíte do slotu v hrací desce, a obejdete se tak zcela bez otravných kabelů, dobíjení baterií nebo Bluetooth propojování. Účet můžete v aplikaci vytvořit i pro více hráčů. Také můžete rovnou podpořit vaše ratolesti při studiu cizího jazyka a změnit lokalizaci - Shifu Plugo je dostupné v angličtině, němčině, francouzštině, polštině, nizozemštině, čínštině, japonštině a korejštině.  

Hranice našeho jazyka jsou hranicemi našeho světa

Slovní sada Plugo Letters učí děti číst, hláskovat, obohacuje jejich slovní zásobu a rovněž je vede ke správné gramatice. Plugo Letters sestává ze 4 her, v nichž se procvičuje skladba slov, fonetika, přepis i logický slovosled ve větách. Náročnější úrovně dále učí o gramatických konceptech, antonymech, předložkách aj. V rámci výuky cizích jazyků skvěle přispívá k budování základů dané řeči a osvojení si specifického lingvistického úzu.


Matematika nebyla ještě nikdy tak zábavná

Další sadou setu Shifu je Plugo Count, díky níž se děti naučí řešit jednoduché i komplexnější matematické příklady & rébusy a rovněž prožijí fantastické vesmírné dobrodružství. Sada vaše ratolesti doslova polapí do tajů počítání, zdokonalí jejich logické uvažování i schopnost konstruktivního a kritického myšlení. Děti budou pomáhat kosmonautovi v letu sluneční soustavou, hledat tajuplnou cestu pohádkovým lesem, přičemž budou aktivně využívat ruce pro efektivní zapamatování nabitých poznatků. Shifu Plugo STEM Wiz naučí vaše ratolesti samostatně řešit problémy, nacházet mezi nimi souvislosti i jejich příčiny.  

Plugo Link

Třetí sada Plugo Link rozvíjí prostorovou představivost dětí a jejich motorické dovednosti. Je tvořena z 15 magnetických šestihranů a nabízí 6 různých her rozvrstvených do více než 300 úrovní. Vaše malé ratolesti si vyzkouší sestavovaní tvarů zvířat dle vzorů, budování potrubí nebo třeba hašení požáru. Plugo Link je vhodná pro děti od 5 let a přináší neodolatelné výzvy, od nichž bude těžké se odtrhnout.


Kompatibilita

Set Shifu Plugo a herní podložka pro uchycení tabletuje kompatibilní s iOS zařízeními - iPad 5 a novější, iPad Mini 2 a novější, iPad Air, iPad Pro (všechny modely kromě 12.9‘‘), iPhone 6 a novější; se Samsung zařízeními – vyrobených od roku 2015 a dále, s 2GB RAM a vyšší (Samsung Tab A7, A 10.5, S7 and S7+ nejsou podporovány); s Lenovo zařízeními - vyrobených od roku 2017 a dále, s 2GB RAM a vyšší (Lenovo Tab M10 a P11 nejsou podporovány); a s Amazon Fire zařízeními: Fire 7 – 2019, Fire 8 – 2018, 2020 (Fire 10 není podporován).