Kód: APOOSPSPIN050
Produktové číslo: 980-0529
EAN: 810876025294

Sphero Indi

Chytrá herní & výuková sada pro děti od 4 let • podněcuje kreativitu a tvůrčí myšlení • robot ve tvaru auta učí děti zábavnou formou, a to zcela bez použití obrazovky telefonu, tabletu či počítače • uspořádávání a tvorba pokynů s barevnými kartami • děti navrhují, budují a zdolávají bludiště • řešení úžasných hádanek • učení základům kódování, programování a technického myšlení • v pokročilé úrovni seznamuje s koncepty blokového kódování • zajišťuje dlouhé hodiny fantastického vzdělávání hrou

Detailní popis

Smart herní & výuková sada Sphero Indi

  • Moderní a jedinečný set zajišťující výuku zábavnou formou
  • Podněcuje kreativitu a rozvíjí tvůrčí myšlení
  • Buduje abstraktní i kritické uvažování
  • Učí základům informatiky, výpočetní techniky i programování
  • Práce s krásnými barevnými kartami & řešení fascinujících hádanek
  • Bez nutnosti použití smartphonu, tabletu či počítače
  • Vhodný pro dívky i chlapce od 4 let; pro 1-3 hráče
  • Jeden z nejlepších vynálezů roku 2021 (dle seznamu zveřejněným časopisem TIME)

TOP roku

Smart herní & výuková sada Sphero Indi je vhodná pro vaše malé ratolesti od 4 let věku (dívky i chlapce) a najednou ji mohou hrát 1-3 hráči. V malých dětech podněcuje Sphero Indi velkolepou kreativitu i tvůrčí myšlení a efektivně je učí základům výpočetní techniky, informatiky a programování. Dle seznamu, který zveřejnil prestižní časopis TIME, je Sphero Indi jedním z nejlepších vynálezů v roce 2021.

Pro malé inženýry

V sadě Sphero Indi si děti vyzkoušejí roli malých inženýrů, poněvadž budou navrhovat a stavět propracovaná a pestrá bludiště zcela dle svých představ. S robotickým autíčkem Indi pak budou objevovat dobrodružné cesty, rozeznávat jednotlivé směry i rychlosti (pomocí barevných karet), a to zcela bez potřeby jakékoliv obrazovky. Nechte děti popustit uzdu fantazii a kochejte se, jak se baví v akci. Věřte nám, stojí to za to.

Učení hrou na dlouhé hodiny

Smart set Sphero Indi si vaše ratolesti získá levou zadní - zásluhou práce s krásnými barevnými kartami & řešení úchvatných hádanek v dětech efektivně rozvíjí abstraktní a kritické myšlení i rozeznávání příčin a následků. Děti si mohou autíčko Indi navíc individuálně přizpůsobit s dodávanou sadou krásných samolepek. Nadšením se pak už od hry vůbec neodtrhnou.

Level 2.0

Jakmile děti získají vědomosti základního kódování s kartami, může se set Sphero Indi spárovat s aplikací Sphero Edu Jr, a rozšířit tak možnosti her & učení o další úroveň. Konkrétně lze měnit způsoby, jakými roboautíčko Indi reaguje na barevné karty; získat nové vzory i originální hádanky; pracovat s širokým množstvím zvuků, světel a pohybů; přehrávat tóny písniček při překonávání bludiště; vytvářet animované oslavné tance a mnoho dalšího. Veškeré ovládání je maximálně jednoduché a intuitivní.

Bohatá výbava

Smart herní & výuková sada Sphero obsahuje mimo robotické autíčko Indi také 30 barevných karet (s pokyny pro pohyb a ovládání autíčka), 2 archy s ozdobnými samolepkami pro přizpůsobení autíčka, více než 500 jednotlivých kusů lepicí pásky k upevnění karet, nabíjecí kabel i praktickou brožuru Průvodce programování pro začátečníky (s úvodním bludištěm a množstvím kreativních hádanek).

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Doporucuji profesionalni servis :)

Ověřený zákazník
23.12.2015

Nadocekavani:)

Ověřený zákazník
13.02.2018

Rychle s efektivní. Hrál jsem neodbytného kupujicího.

Ověřený zákazník
18.10.2018

Při výše uvedeném problému operativnost IO, okamžitě odesláno nové zboží a to přímo na nové místo určení (na moje pracoviště) a to bez poplatku. Super

Ověřený zákazník
20.01.2015

Můžu jedině doporučit!!

Ověřený zákazník
04.01.2016

přehledné, bezproblémové, rychlé

Ověřený zákazník
26.11.2021

Spolehlivost, kvalita, rychlost dodání, super ceny

Ověřený zákazník
10.04.2023

Profesionální přístup, skvělé akce

Ověřený zákazník
01.01.2015

Dobré ceny, příjemné vystupování, prozákaznický přístup

Ověřený zákazník
26.07.2016

Perfektní

Ověřený zákazník
14.05.2016
Všechny recenze