Sphero Mini - Orange

Sphero Mini - Orange

Sphero mini je neuvěřitelně hravé Vaše děti ho budou milovat. Ovládání pomocí aplikace nebo dokonce pomocí technologie Face Drive. V balení jsou mini dopravní kužely na vytyčení trasy a nebo mini bowlingové kužely! Hra může začít.
Kód: APOOSPSPMI003 EAN: 817961020516 Part No.: M001ORW
1 599 Kč
1 321 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální skladSphero Mini

Robotická dálkově ovládaná koule.

Sphero Mini je nejmenší robotická koule na světě. Uvnitř ní je mikrotechnologie s malým gyroskopem, akcelerometrem, LED diodami a Bluetooth připojením. Je možné ji ovládat pomocí aplikace, a to buď ručně nebo dokonce výrazy obličeje. Sphero slouží na ovládání tří her v aplikaci a je možné ho naprogramovat i prostřednictvím JavaScriptu. Na jedno nabití bude fungovat až jednu hodinu. Pohybovat se dokáže rychlostí 1 m/s. V balení najdete kužely i kuželky.Z obchodu App Store nebo Google Play si zdarma do svého chytrého telefonu stáhněte aplikaci Sphero Mini a ovládejte robotickou kouli na vzdálenost až 10 metrů. Ovládání je možné pomocí vašeho obličeje či gyroskopu. Aplikace obsahuje zároveň i tři hry - prostřílejte si svou cestu vesmírem, závoďte v tunelech nebo ničte barevné kostičky.Ježdění s robotickou koulí Sphero Mini je plné zábavy. Pohybuje se rychlostí až 1 m/s na tvrdých podlahách a nízkých kobercích. Ovládejte robotickou kouličku přes aplikace rukami nebo mimikou obličeje.

V balení včetně kouličky Sphero Mini najdete také dopravní kužely, mezi kterými můžete kličkovat a miniaturní kuželky na hraní mini robotického bowlingu.Programujte a vzdělávejte se, a to pomocí aplikace Sphero Edu, která je zdarma ke stažení v obchodech App Store a Google Play, můžete tuto mini robotickou kouli programovat podle svých přání. Na to slouží programovací jazyk JavaScript, hodně využívaný ve webovém prostředí.

Sphero Mini unboxing