Tenisová Sada Babolat pro PIQ Univer.sport.sensor

Tenisová Sada Babolat pro PIQ Univer.sport.sensor

Tenisová sada Babolat slouží k instalaci PIQ univerzálního sportovního senzoru na zápěstí a aktivaci aplikace Babolat POP pro chytré telefony. Tato sada není samostatně funkční a vyžaduje PIQ univerzální sportovní senzor.
Kód: ACOSPIQUTS002 EAN: 3760241950041 Part No.: PIQ-ATENNIS1
849 Kč
702 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Tenisová sada Babolat

Pro PIQ univerzální sportovní senzor.Tenisová sada Babolat slouží k instalaci PIQ univerzálního sportovního senzoru na zápěstí a aktivaci aplikace Babolat POP pro chytré telefony. Umožní vám trénovat jako profesionální hráč tenisu a neustále zlepšovat svoji hru. Zjistíte, jak rychle odpalujete míčky, jak plynulá je vaše hra či jaké je procentuální rozdělení úderů mezi bekhendem a forhendem. Díky tomu budete trénovat mnohem efektivněji a získáte náskok před svými protihráči. K dispozici je i systém úrovní a přehled vaší celkové aktivity, takže můžete jednoduše porovnávat, jak si stojíte mezi ostatními uživateli sady Babolat z celého světa. Chcete s některým z nich změřit své síly? Zkuste je vyzvat a odehrajte virtuální match na svém oblíbeném kurtu.

Profesionální analýza vaší hry. Během session bude senzor PIQ detailně zaznamenávat a hodnotit každý váš úder. Po synchronizaci s aplikací si tak můžete projít jednotlivé sety úder po úderu a sledovat svůj vývoj. K dispozici jsou různé sessions, tj. záznamů hry. Od klasického zápasu, přes trénink po výzvy. Jednotlivé sety lze zaznamenávat separátně nebo celou hru zaznamenat najednou a následně rozdělit podle potřeby. Ke všem svým sessions s kompletními údaji o hře se můžete kdykoli vrátit v kalendáři.Hrajete nezdravě často forhendem? PIQ to pozná a procentuálně rozloží vaše údery mezi bekhend, forhend a podání. PIQ také pozná, jestli jste míček odehráli liftem, slicem nebo flatem, s jakým spinem a jakou rychlostí.

U každé hry uvidíte efektivní hrací čas, frekvenci úderů, celkovou aktivitu a PIQ skóre. PIQ nabídne i přehled top momentů - nejlepší PIQ skóre, nejlepší rychlost, nejlepší výměnu atd.Ještě chytřejší tenis snadno a rychle. Nejprve si stáhněte bezplatnou aplikaci Babolat POP pro chytré telefony se systémem iOS nebo Android a podporou Bluetooth 4.0. Po spuštění aplikace a vytvoření účtu je nutné provést aktivaci této chytré tenisové sady pomocí přiložené aktivační karty přes SMS. Pak již nic nebrání spárování telefonu a senzoru PIQ pouhým stisknutím tlačítka na senzoru. Jakmile dojde ke spárování, je senzor PIQ připraven ke kompletnímu záznamu a analýze vaší hry v reálném čase, zatímco telefon může klidně odpočívat ve vaší tenisové tašce nebo šatně. Senzor vložte do přiložené manžety, respektive do potítka, zkosenou stranou směrem k dlani.PIQ skóre hodnotí i váš styl. PIQ skóre je počítáno jak pro celou hru, tak pro jednotlivé údery. Skládá se rovným dílem ze správného provedení úderu respektive jeho spinu, kdy senzor rozpozná slice, lift nebo flat, dále rychlost hlavy rakety při zásahu míčku a stylu, který vyhodnocuje vaši techniku, co se týče pohyblivosti a plynulosti. Maximální celkovou hodnotou je 10 000 bodů, což odpovídá výkonům borců na špičce žebříčku ATP.Rychlost úderu okamžitě na displeji. Během hry pochopitelně není nutné mít chytrý telefon u sebe, ale neuškodí, pokud budete znát rychlost hlavy rakety v momentě úderu do míčku. Tuto klíčovou informaci zobrazí LED displej senzoru na vašem zápěstí ihned po odehrání míčku. Displej senzoru je optimalizován pro použití za denního světla.Tenisová sada Babolat unboxing