Kód: ACOSSTAIXL050
Produktové číslo: TSL-AC-AP6006

Tesla Smart Air Purifier Pro XL

Díky vysokému výkonu čistička vyčistí a osvěží vzduch v místnostech o velikosti až 61 m². Zbaví vás prachu, pylu i nepříjemných zápachů a zlikviduje také viry a bakterie. Chytrého pomocníka navíc jednoduše ovládáte prostřednictvím mobilní aplikace pro iOS i Android. Chytrá čistička vzduchu pro velké místnosti • vhodné do místnosti až do velikosti 61 m2 • příkon 60 W • druh filtru: omyvatelný předfiltr, uhlíkový filtr, fotokatalytický TiO2 filtr, HEPA filtr • průtok vzduchu 510 m³/h • ošetření v

Detailní popis
6 990 Kč
5 777 Kč bez DPH

Tesla Smart Air Purifier Pro XL

  • Chytrá čistička vzduchu pro střední místnosti
  • Vhodné do místnosti do velikosti 61 m2
  • Podpora aplikace Tesla Smart
  • Ionizátor, UVC lampa o vlnové délce 253,7 nm
  • Omyvatelný předfiltr, uhlíkový filtr, fotokatalytický TiO2 filtr, HEPA filtr
  • Příkon 30 W, průtok vzduchu 510 m³/h
  • Snadné ovládání přes mobilní telefon (iOS a Android)

Čistička pro příjemný a čerstvý vzduch

Chytrá čistička Tesla Smart Air Purifier Pro XL se svým výkonem vyčistí a osvěží vzduch ve středních místnostech do velikosti 61 m2. Má soustavu kvalitní filtrů a UVC lampu, která zlikviduje pachy z kuchyně i cigaretového kouře a postará se dokonce i o viry a bakterie. Výkonný ionizátor navíc zprostředkuje zdravý a čerstvý vzduch.

Soustava perfektních filtrů

Tesla Smart Air Purifier Pro XL je vybavena soustavou aktivních filtrů, které zachytí přes 99% částic až do velikosti 0,3 mikrometru. Uhlíkový filtr je velmi efektivní v absorpci těkavých organických látek. HEPA filtr (původně vyvinuti pro NASA) může drasticky omezit šíření alergenů a bakterií v proudu vzduchu, jako je pyl, smog a viry. Omyvatelný předfiltr používá mikronovou síť, která účinně blokuje vláknité částice větší než 2,5 mm. Fotokatalytický filtr má silnou katalytickou reakci při vystavení ultrafialovému záření. Silně rozkládá formaldehyd, toluen, xylen, těkavé látky a ostatní škodliviny.

Výkonný Ionizátor

Tesla Smart Air Purifier Pro XL má efektivní ionizátor, který do ovzduší vypouští zdravé anionty. Generátor negativních iontů, pomáhá eliminovat kladně nabité částice jako jsou prach, bakterie, viry, kouř. Výsledkem je příjemně osvěžující vzduch bez škodlivých látek, které pozitivně působí na vaše zdraví, psychiku a imunitu.

Ultrafialové záření pro likvidaci bakterií

Použití UVC lampy dokáže efektivně zabíjet běžné bakterie a viry, čímž dochází k sterilizaci vzduchu. Dokáže zlikvidovat i jedovaté látky, jako je formaldehyd, toluen nebo benzen. Navíc také pomáhá eliminovat cigaretový kouř i zápach plísní v místnosti.

Tesla Smart Air Purifier Pro XL: Snadné ovládání

Čistička vzduchu je vybavena zabudovaným Wi-Fi modulem, díky kterému můžete přístroj ovládat odkudkoliv, pomocí svého telefonu. Veškeré nastavení probíhá v chytré aplikaci. Pokud zrovna nic nastavovat nechcete, spustíte automatický režim. Čistička pak sama optimalizuje výkon tak, aby byl v místnosti pořád čistý vzduch. K jednomu telefonu můžete takto připojit více zařízení

Vyobrazení je pouze ilustrativní.