Thunderbolt 3 (USB-C) to Thunderbolt 2 Adapter

Thunderbolt 3 (USB-C) to Thunderbolt 2 Adapter

Adaptér Thunderbolt 3 (USB-C) – Thunderbolt 2 umožňuje připojit zařízení s portem Thunderbolt nebo Thunderbolt 2 (například externí pevné disky nebo Thunderbolt displeje) k libovolnému portu Thunderbolt 3 (USB-C) na MacBooku Pro.
Kód: POADAPUCT2001 EAN: 888462859189 Part No.: MMEL2ZM/A
1 390 Kč
1 149 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEMAdaptér Thunderbolt 3 (USB-C) - Thunderbolt 2Adaptér Thunderbolt 3 (USB-C) / Thunderbolt 2 umožňuje připojit zařízení s portem Thunderbolt nebo Thunderbolt 2 - třeba externí pevné disky a Thunderbolt doky - k libovolnému portu Thunderbolt 3 (USB-C) na MacBook Pro.

A protože jde o obousměrný adaptér, dají se jím připojit i nová zařízení s portem Thunderbolt 3 k Macu s portem Thunderbolt nebo Thunderbolt 2 a systémem macOS Sierra.

Navíc se jeho pomocí dají připojit Thunderbolt displeje - například Apple Thunderbolt Display nebo LG Thunderbolt 2 displeje - k jakémukoli portu Thunderbolt 3 (USB-C) na MacBooku Pro. Při používání tohoto adaptéru s Apple Thunderbolt Displayem je ale nutný samostatný zdroj napájení, protože displej prostřednictvím adaptéru nepřenáší dostatečné napájení.

Poznámka: Tento adaptér nepodporuje displeje s DisplayPortem, jako je třeba Apple LED Cinema Display, ani displeje jiných výrobců s DisplayPortem nebo Mini DisplayPortem. Další informace jsou na stránce podpory Apple věnované adaptéru Thunderbolt 3 (USB-C) / Thunderbolt 2.


Technické specifikace

  • Thunderbolt 2
  • Thunderbolt 3 (USB-C)
  • USB-C