Kód: POADTOADCH002
Produktové číslo: TOM-L2021G

Tomtoc adaptér – USB-C na DisplayPort 1.4 4K/60Hz

Díky výkonnému adaptéru Tomtoc rozšíříte kompatibilitu svých USB-C zařízení o AV rozhraní. Převod USB-C 3.1 vstupu, který je kompatibilní s Thunderbolt 3, na DisplayPort výstup vám umožní připojit USB-C zařízení k externím monitorům a obrazovkám.

Detailní popis
Skladem
st 25. 5.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
899 Kč 590 Kč
488 Kč bez DPH

Tomtoc adaptér – USB-C na DisplayPort
Široká kompatibilita

Kompatibilita se zařízeními s podporou USB-C a Thunderbolt 3 obohatí vaše notebooky a smartphony o alternativní AV rozhraní Display Port. Adaptér připojíte například k MacBookům Pro/Air, iMacu nebo MacMini 2018, k iPadu Pro (USB-C) apod.


Nepřekonatelný výkon

Připojte jeden nebo dokonce i více monitorů současně a sledujte neuvěřitelně jasný obraz vašich videí a autentický zvuk až do rozlišení 8K při 60Hz.

Adaptér tomtoc Aluminium podporuje maximální výstupní rozlišení 8K při 60Hz, takže si můžete vychutnat videa a obrázky jako v kině, jenže v pohodlí domova.Stvořený pro každodenní používání

Konektory adaptéru propojuje kabel s odolným nylonovým opletením. Konektory jsou chráněny hliníkovým krytem s eloxovaným povrchem, který mnohem lépe odolá opotřebení. Povrchová úprava také tím pádem odpovídá barvě Space Gray vašich MacBooků. Adaptér se pohodlně vejde do kapsy, kabelky nebo brašny na notebook, takže se stane nezbytným digitálním doplňkem vašeho notebooku nebo smartphonu.