Tomtoc adaptér – USB-C na DisplayPort 1.4 4K/60Hz

Tomtoc adaptér – USB-C na DisplayPort 1.4 4K/60Hz

Díky výkonnému adaptéru Tomtoc rozšíříte kompatibilitu svých USB-C zařízení o AV rozhraní. Převod USB-C 3.1 vstupu, který je kompatibilní s Thunderbolt 3, na DisplayPort výstup vám umožní připojit USB-C zařízení k externím monitorům a obrazovkám.
Kód: POADTOADCH002 EAN: 6971937061744 Part No.: TOM-L2021G
899 Kč
743 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

Tomtoc adaptér – USB-C na DisplayPort
Široká kompatibilita

Kompatibilita se zařízeními s podporou USB-C a Thunderbolt 3 obohatí vaše notebooky a smartphony o alternativní AV rozhraní Display Port. Adaptér připojíte například k MacBookům Pro/Air, iMacu nebo MacMini 2018, k iPadu Pro (USB-C) apod.


Nepřekonatelný výkon

Připojte jeden nebo dokonce i více monitorů současně a sledujte neuvěřitelně jasný obraz vašich videí a autentický zvuk až do rozlišení 8K při 60Hz.

Adaptér tomtoc Aluminium podporuje maximální výstupní rozlišení 8K při 60Hz, takže si můžete vychutnat videa a obrázky jako v kině, jenže v pohodlí domova.Stvořený pro každodenní používání

Konektory adaptéru propojuje kabel s odolným nylonovým opletením. Konektory jsou chráněny hliníkovým krytem s eloxovaným povrchem, který mnohem lépe odolá opotřebení. Povrchová úprava také tím pádem odpovídá barvě Space Gray vašich MacBooků. Adaptér se pohodlně vejde do kapsy, kabelky nebo brašny na notebook, takže se stane nezbytným digitálním doplňkem vašeho notebooku nebo smartphonu.