Kód: POADTOADCH001
Produktové číslo: TOM-L2011G

Tomtoc adaptér – USB-C na HDMI, 4K/60Hz

Díky výkonnému adaptéru Tomtoc rozšíříte kompatibilitu svých USB-C zařízení. Převod USB-C 3.1 vstupu, který je kompatibilní s Thunderbolt 3, na HDMI výstup vám umožní připojit USB-C zařízení k projektorům, monitorům a obrazovkám.

Detailní popis
Skladem
so 21. 5.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
899 Kč 590 Kč
488 Kč bez DPH

Tomtoc adaptér – USB-C na HDMIŠiroká kompatibilita

Kompatibilita se zařízeními s podporou USB-C zahrnuje například notebooky 2016/2017/2018/2019 MacBook Pro, 2018/2019 MacBook Air apod.

Plug & Play připojení

Nebudete potřebovat žádné další ovladače a software. Adaptér jednoduše připojte a můžete začít sledovat zvolená média ve 4K rozlišení na připojené obrazovce. Design a kvalitní HW umožňuje šetrné připojení a stabilní přenos signálu.

Skvělé rozlišení

Adaptér USB-C na HDMI 4k poskytuje výstup z vašeho zařízení USB-C na externí monitor s vynikající obnovovací frekvencí 60 Hz. Takto můžete snadno zrcadlit svůj notebook (s USB-C sběrnicí) a sledovat své oblíbené televizní pořady a filmy ve vysokém rozlišením na externím monitoru, nebo obrazovce.

Stvořený pro každodenní používání

Extra kompaktní, přenosný, lehký a vzhledově příjemný design usnadňuje sledování filmů a streamování videí ve vysokém rozlišení na externím monitoru, ať jste kdekoli. Adaptér se pohodlně vejde do kapsy, kabelky nebo brašny na notebook.