Tractive GPS Tracker pro psy

Tractive GPS Tracker pro psy

GPS lokátor Tractive pro psy vám umožní sledovat polohu vašeho psa kdykoli a kdekoli. Díky funkci živého sledování uvidíte pohyb vašeho domácího mazlíčka v reálném čase.
Kód: APOSTTGPST012 EAN: 9120056450534 Part No.: TRDOG1
1 399 Kč
1 156 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEMTractive GPS

Tracker pro psy.
 

GPS lokátor pro psy Tractive vám umožní sledovat vašeho psa kdykoli a kdekoli. Díky bezplatné aplikaci Tractive GPS a funkci živého sledování uvidíte pohyb vašeho domácího mazlíčka v reálném čase.Tractive účtuje předplatné v podobě poplatku, který pokrývá veškeré náklady na mobilní data a umožní vám neomezené sledování polohy. GPS obojek Tractvie je lehký, vodotěsný a téměř nerozbitný.


  

Sledování aktivity.

Pomocí integrovaného trackeru kondice psa můžete zaznamenávat jeho každodenní pohyb a nastavovat mu cíle aktivity. Tyto užitečné informace vám pomohou udržet psa zdravého a aktivního.

Lehký GPS obojek pro psy funguje ve více než 150 zemích.Virtuální plot.

Nastavte určitou bezpečnou oblast (např. dvorek nebo čtvrť) vytvořením Virtuálního plotu v aplikaci Tractive GPS. Upozornění vám přijde kdykoli váš mazlíček do této oblasti vstoupí nebo ji opustí.

GPS tracker pro psy se snadno používá, je 100% vodotěsný a velmi odolný. Lze ho používat 2-5 dnů a nabíjí se pouze 2 hodiny.