urBeats3 Earphones with Lightning – Blue

urBeats3 Earphones with Lightning – Blue

Sluchátka urBeats3 s konektorem Lightning s precizně vyladěným akustickým řešením s axiálně zarovnaným budičem pro výjmečné poslechové zážitky. Laserově přesné průduchy zajišťují vyvážené basy a dvoukomorové akustické řešení synchronizovaný zvuk.
Kód: ACHFBEURB3003 EAN: 190198942685 Part No.: MUHT2EE/A
1 699 Kč
1 404 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEM

urBeats3

S konektorem Lightning.
Pozvedni svou hudbu.

Sluchátka urBeats3 s konektorem Lightning mají precizně vyladěné akustické řešení s axiálně zarovnaným budičem pro výjimečné poslechové zážitky. Takže ať si pustíš jakoukoli hudbu, vždycky bude mít optimální zvuk. Laserově přesné průduchy zajišťují vyvážené basy, zatímco dvoukomorové akustické řešení poskytuje synchronizovaný zvuk a přirozenou tonalitu ve všech hudebních žánrech.


Přesně ti sednou.

Sluchátka urBeats3 s konektorem Lightning jsou navržená přesně pro tvůj život. Spojují elegantní styl s ikonickým zvukem Beats a protože ti ergonomicky sednou, můžeš je nosit klidně celý den. Různými koncovkami do uší se sluchátka dají individuálně přizpůsobit, aby pohodlně seděla a izolovala okolní hluk.Nezastavuj se.

Ať se během dne vydáš kamkoli, díky ovladači RemoteTalk budeš stále ve spojení. Vyřizuj hovory zabudovaným mikrofonem, ovládej přehrávání hudby a aktivuj Siri stisknutím tlačítka. Když sluchátka nepoužíváš, plochý kabel a magnetické pecky se dají snadno smotat do pouzdra. A nic se nezamotá.

Vlastnosti
  • Ovládání hlasitosti
Konektivita
  • Nabíjení: Lightning
  • Typ připojení: Drátová
Funkce
  • Přijímání hovorů
Obecné
  • Mikrofon: Na kabelu
  • Typ sluchátek: Do uší
  • Barevné provedení: Blue