USB-C Digital AV Multiport Adapter

USB-C Digital AV Multiport Adapter

USB-C víceportovým digitálním AV adaptérem připojíte MacBook s USB-C portem k HDMI displeji. Navíc k němu můžete připojit standardní USB zařízení a USB-C nabíjecí kabel.
Kód: POADAPUSBC010 EAN: 888462074988 Part No.: MJ1K2ZM/A
1 990 Kč
1 645 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální skladUSB-C víceportový digitální AV adaptérUSB-C víceportovým digitálním AV adaptérem připojíš Mac s USB-C portem k HDMI displeji. Navíc k němu můžeš připojit standardní USB zařízení a USB-C nabíjecí kabel.

Tenhle adaptér umožňuje zrcadlit displej Macu na televizi nebo monitoru s rozhraním HDMI v HD rozlišení až 1080p při 60Hz nebo v UHD rozlišení 3840x2160 při 30Hz. Přenáší také video obsah jako filmy nebo digitalizované video. Jednoduše adaptér připoj k Thunderbolt 3 (USB-C) portu na Macu a pak HDMI kabelem (prodává se zvlášť) k televizi nebo projektoru.

Ke standardnímu USB portu připojíš třeba flashovou jednotku, fotoaparát nebo USB kabel na synchronizaci a nabíjení iPhonu, iPadu nebo iPodu. A k USB-C portu připojíš kabel na nabíjení Macu.

Poznámka: USB-C víceportový digitální AV adaptér Apple není kompatibilní s pevným diskem G-Tech G-DRIVE mobile USB 3.0 (Apple číslo dílu HF4F2VC/A).

Kompatibilní s následujícími počítači:
12palcový MacBook, 13palcový MacBook Pro - Thunderbolt 3 (USB-C), 15palcový MacBook Pro - Thunderbolt 3 (USB-C), 21,5palcový iMac - Thunderbolt 3 (USB-C), 27palcový iMac - Thunderbolt 3 (USB-C), iMac Pro


Technické specifikace

  • HDMI
  • USB
  • USB-C