Kód: APADUPHIDM001
Produktové číslo: USBE_MINI_HIDE_BLK

USBEPOWER HIDE MINI Hub charger 3USB Stand Black

USBEPOWER HIDE MINI je silná, krásná a kompaktní Hub USB nabíječka se 3 porty s kapacitou 3,4A (3v1). Jakmile ji zapojíte, nabízí dokonalý stojánek pro vaše zařízení.

Detailní popis
Skladem
čt 6. 10.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
199 Kč
164 Kč bez DPH

USBEPOWER HIDE MINI
S kompaktní a výkonnou nabíječkou do zásuvky HIDE MINI od výrobce USBEPOWER snadno dobijete váš smartphone, tablet nebo jiné USB přenosné zařízení. Nabíječka je vhodná pro všechny mobilní uživatele s aktivním životním stylem. Přináší řadu výhod - umožňuje rychlé nabíjení až 3 zařízení současně, má integrovaný nástěnný stojánek a estetický home friendly design, který je zkrátka nepřehlédnutelný.


Nástěnný stojánek

Řešíte často problém s položením vašeho telefonu během nabíjení ze zásuvky? Na zem se vám jej nechce pokládat a nechat smartphone pověšený na kabelu se vám příčí. Řešením je tato nabíječka s nástěnným stojánkem, který slouží pro upevnění telefonu jako dokovací stanice. A nebojte se, že by se váš miláček poškrábal - nabíječka je opatřena saténovým povrchem.Elegantní design

Výrobce USBEPOWER klade velký důraz na design svých výrobků a i v tomto případě zvolil maximálně estetický ,,home friendly,, design s ohledem na své uživatele. Čtvercová nabíječka se saténovým povrchem dodává šmrnc, navíc je kompaktní a dostatečně lehká, aby se snadno vešla do jakékoliv kapsy nebo kabelky.