Porovnání
Poslední kusy
Kód: APADUPLUCK001
Produktové číslo: USBE_LUCKY_BLK

USBEPOWER LUCKY Hub charger 2USB phone stand Black

USBEPOWER LUCKY je kompaktní Hub USB nabíječka se 2 porty s kapacitou 2,4A. Jakmile ji zapojíte, nabízí dokonalý stojánek pro vaše zařízení.

Detailní popis
Skladem
pá 19. 8.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
199 Kč
164 Kč bez DPH

USBEPOWER LUCKY
S kompaktní síťovou nabíječkou LUCKY od výrobce USBEPOWER snadno dobijete váš smartphone, tablet nebo jiné USB přenosné zařízení. Nabíječka je vhodná pro všechny mobilní uživatele s aktivním životním stylem. Přináší řadu výhod - umožňuje současné nabíjení až 2 zařízení, má integrovaný nástěnný stojánek a estetický home friendly design, ktrý je zkrátka nepřehlédnutelný.


Nástěnný stojánek

Řešíte často problém s položením vašeho telefonu během nabíjení ze zásuvky? Na zem se vám jej nechce pokládat a nechat smartphone pověšený na kabelu se vám příčí. Řešením je tato nabíječka s nástěnným stojánkem, který slouží pro upevnění telefonu jako dokovací stanice.Elegantní design

Výrobce USBEPOWER klade velký důraz na design svých výrobků a i v tomto případě zvolil maximálně estetický ,,home friendly,, design s ohledem na své uživatele. Hranatá nabíječka dodává šmrnc, navíc je kompaktní a dostatečně lehká, aby se snadno vešla do jakékoliv kapsy nebo kabelky.