Kód: APOSWHSCSH021
Produktové číslo: WH-1FG08ENFR

WHOOSH! Screen Shine Pocket 8ml

Nejlepší dezinfekční prostředek pro stále čisté displeje bez otisků prstů a hlavně bez bakterií a virů. Je to 100% přírodní roztok, netoxický a bez alkoholu. Tenká nanovrstva na displeji zajistí příjemný skluz a skvělou odolnost. Objem balení 8ml.

Detailní popis
Skladem
čt 6. 10.  u Vás neboihned na 7 prodejnách
115 Kč
95 Kč bez DPHWHOOSH! Dezinfekční čistič


WHOOSH! Screen Shine

Bakterie a viry na vás dokážou útočit během dne úplně všude, ať už se ocitnete v práci, doma či hromadné dopravě. Nejinak je tomu na displejích telefonů, tabletů a dalších dotykových pomocníků, kteří jsou pro šíření nečistot jako stoření. WHOOSH! Screen Shine je nejlepší dezinfekční prostředek pro stále čisté displeje bez otisků prstů a hlavně bez bakterií a virů.Bakterie nemají šanci

Až 30% virů a bakterií se umí šířit přes dotykové obrazovky a dokonce průměrný displej telefonu bývá 10x špinavější než záchodové prkénko. Naštěstí existují likvidátoři, takže s tím skoncujte a začněte používat WHOOSH! Screen Shine dezinfekční čistič kdykoliv a kdekoliv. Budete si moct vychutnávat naprosto zářivý obraz a bez rizika.

Šetrný k přírodě

Přípravek je 100% přírodní, netoxický a bez alkoholu i čpavku. Tenká nanovrstva na displeji zajistí příjemný skluz prstu a skvělou odolnost proti otiskům. Žadným způsobem neuškodí pouzdrům ani krytům chytrých telefonů nebo tabletů a pokud se dostane nedopatřením do rukou vašich dětí, tak nemusíte mít strach, protože je zcela bezpečný i pro požití ústy.Odolnost používáním narůstá

Přiložený hadřík má antimikrobiální a antibakteriální úpravu, takže displej vypadá po vyčištění zase zcela jako nový. S pravidelným používáním narůstá odolnost proti otiskům prstů, prachu a další špíně. Čistota je půl zdraví, o které se postará WHOOSH! Screen Shine dezinfekční čistič.