Porovnání
Sleva 10 % s ISIC/ITIC BUĎTE FIT!
Kód: HATPWTTHER050
Produktové číslo: SCT01
EAN: 3700546702464

Withings Thermo

Thermo má 16 infračervených senzorů, které poskytují vysoce přesné výsledky. Ultrarychlé a snadné neinvazivní měření s barevně odlišeným indikátorem horečky. Teploměr umožňuje automatickou synchronizaci s aplikací Thermo a může být využit až 8 uživateli.

Detailní popis
2 590 Kč
2 140 Kč bez DPH

Chytrý bezdotykový teploměr Withings Thermo

  • Ultra přesné a rychlé výsledky v lékařské kvalitě
  • Bezkontaktní měření ze spánkové tepny prostřednictvím 16 infračervených senzorů
  • Přehledné zobrazení naměřených hodnot s barevnými LED indikacemi
  • Maximálně hygienický a zcela neinvazivní
  • Možnost vytvoření až 8 uživatelských profilů
  • Synchronizace přes Wi-Fi & spolupráce s aplikací Thermo
  • Špičková výdrž na baterii až 2 roky

Revoluční teploměr s nejvíc COOL technologií

Smart bezkontaktní teploměr Withings Thermo pracuje s inovativními infračervenými senzory, jež prostřednictvím více než 4 000 měřicích oscilací (HotSpot Sensor Technology) a zcela hygienického a neinvazivního procesu zobrazují ultra přesné hodnoty tělesné teploty, a to v lékařské kvalitě – stačí teploměr přiložit cca 1 cm od čela. Měření probíhá ze spánkové tepny, která je ideálním místem pro zjišťování teplotních změn. Žádný styk s pokožkou, nulový kontakt s tělesnými tekutinami. Prostřednictvím aplikace můžete vytvořit až 8 uživatelských profilů - Withings Thermo je skvělým řešením opravdu pro každého, zejména pak třeba pro rodiny s malými dětmi.

Inteligentní. Pokrokový. Intuitivní.

Withings Thermo je nesmírně rychlý, maximálně spolehlivý a výsledky zobrazuje přehledně i s barevným LED podsvícením – vždy se tak ihned dozvíte, zda je teplota normální, zvýšená či vysoká, a to dokonce v závislosti na věku uživatele. Chytrý bezdotykový teploměr Withings Thermo pracuje v úzké symbióze s bezplatnou aplikací Thermo (pro Android i iOS), s níž je synchronizován prostřednictvím Wi-Fi. V té můžete spravovat uživatelské profily, sledovat historii naměřených hodnot, nastavovat upomínky nebo procházet cenné rady a lékařská doporučení. Také získáte jedinečnou možnost vedení komplexního zdravotního deníku – v jednotlivých profilech můžete přidávat komentáře a fotografie, uvádět použitou medikaci a následně vše sdílet se svým lékařem. Withings Thermo má v neposlední řadě i naprosto fenomenální výdrž – až 2 roky!

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Pokročilé

Mobilní aplikace Ano
LED displej Ano
Maximální měřitelná teplota (°C) 43,2
Minimální měřitelná teplota (°C) 35
Přesnost měření cca (°C) ±0,1
Rychlost měření (s) 2
Wifi Ano

Obecné

Způsob měření: čelo Ano
Hmotnost (g) 75
Typ napájení AAA
Typ Bezkontaktní-infračervený
Způsob měření: spánek Ano
Způsob měření: ucho Ano

Funkce

Paměť pro naměřené hodnoty Ano