Apple Wireless Keyboard CZ

Apple Wireless Keyboard je hliníková klávesnice s nízkým tělem a přesnými dobře reagujícími klávesami. Klávesnice vyžaduje pouze dvě baterie AA. CZ.
Kód
POKLAPMB167CZ
EAN
885909512140
Part. number
MC184CZ/B
Naše cena
2 090 Kč/ ks
Naše cena
1 727 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM
POKLAPMB167CZ_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Apple Wireless Keyboard CZ

Technické specifikace

  • Připojení: Bezdrátová rozhraní
 

Apple Wireless Keyboard si můžete položit na stůl, na klín nebo kamkoli v dosahu téměř 10 metrů od vašeho počítače Mac nebo zařízení iPad, protože má zabudovanou technologii Bluetooth. Její kompaktní provedení zabírá až o 24 procent méně místa na Vašem stole než klávesnice plné velikosti, takže máte více místa okolo klávesnice a vedle si můžete pohodlně položit myš. Také pocítíte rozdíl, až budete psát na jejím nízkém těle z eloxovaného hliníku s přesnými dobře reagujícími klávesami. Funkční klávesy můžete používat pro jednotlačítkový přístup k množství funkcí počítače Mac, jako je jas obrazovky, hlasitost, vysunutí, přehrávání a pauza, Mission Control a Launchpad.

Klávesnice Apple Wireless Keyboard vyžaduje pouze dvě baterie AA - o jednu méně než předchozí model. Její inteligentní systém správy napájení šetří baterie. Takže když klávesnici nepoužíváte, automaticky se vypne. V okamžiku, kdy začnete psát, se opět zapne. Když nebudete u počítače po delší dobu, použijte vypínací tlačítko.

Co je v krabici:

- Apple Wireless Keyboard
- Dvě baterie AA
- Tištěná dokumentace