iSETOS.cz
Nový MacBook Air je tu. S převratným čipem M3 a neskutečným potenciálem.

Nový MacBook Air je tu. S převratným čipem M3 a neskutečným potenciálem.

 
Publikováno dne 15.03.2024

Oslnivě tenký. Neuvěřitelně lehký. S inovativní výbavou, která posouvá hranice rychlosti, mobility, energetické efektivity a environmentální odpovědnosti. Řada globálně vůbec nejpopulárnějších a nejprodávanějších notebooků, variantně dostupných buďto s 13palcovou, nebo 15palcovou obrazovkou, si svou poslední premiéru odbyla 4. března 2024 a opět míří na neobyčejně široký okruh uživatelů. Od studentů středních a vysokých škol přes firmy a podnikatele až po kreativce, hráče a vývojáře, co vyžadují absolutně nekompromisní spojení přenosnosti, výkonu a špičkové výdrže baterie. Pojďte se seznámit se superschopným strojem, který triumfuje na poli umělé inteligence, a všemi důvody, proč si jej pořídit.

Technologická magie.

Geniálně promyšlená konstrukce s vysoce odolným, celohliníkovým pláštěm. Čtyři okouzlující barvy – stříbrná, vesmírně šedá, hvězdně bílá a temně inkoustová se sofistikovanou anodizovanou povrchovou úpravou, jež redukuje ulpívání šmouh a otisků. A dvě velikosti Liquid Retina displeje, 13 a 15", kdy první ukazuje konkurenci záda zejména za zvuku hojného cestování a častého pohybu, zatímco ta druhá skóruje komfortnějším prostorem pro multitasking. Nový MacBook Air s čipem M3 pokrývá neuvěřitelnou miliardu barev, s technologií True Tone zobrazuje opojné, avšak maximálně realistické spektrum odstínů a dosahuje senzačního jasu až 500 nitů. Těšit se můžete na absolutně nehlučný provoz díky architektuře bez větráčků, hyper rychlé, čistě flashové úložiště, strhující prostorovou zvukovou scénu zprostředkovávanou stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos, vždy čisté snímání hlasu pokročilou soustavou mikrofonů, parádní 1080p FaceTime HD kameru i na návykovou, báječně pohodlnou podsvícenou Magic Keyboard klávesnicí s Touch ID. K MacBooku Air s čipem M3 připojíte zásluhou bleskových portů Thunderbolt / USB 4 pestrou škálu doplňků, či až 2 externí displeje (v případě zavřeného víka). A vzhledem k tomu, že oficiální start prodeje započal pátkem 8. března, může být nový Mac váš co nevidět. 13palcovou variantu pořídíte už od 31 990 Kč, 15palcovou pak od 37 990 Kč.
Nový Macbook Air M3 recenze

Dál do budoucnosti.

Nový MacBook Air M3 je doslova ve vrcholné formě. Má ještě nadupanější a úspornější 16jádrový Neural Engine, vylepšené CPU a GPU akcelerátory a až 2× rychlejší Wi-Fi. Předvádí hotové divy ve světě umělé inteligence a v úlohách strojového učení – ve srovnání s předchozí generací s čipem M1 je až o 60 % výkonnější, vedle Macu Air s procesorem od Intelu rovnou 13násobně! Těšte se na novou podobu digitální reality v milovaných herních titulech s hardwarově akcelerovaným sledováním paprsků, síťovým stínováním a autentickým vypodobňováním chování světla a odrazů, objevujte doposud nepředstavitelné perspektivy pro své nápady a fantazie a poraďte si se studijními i pracovními projekty efektivněji a s dokonalým přehledem. MacBook Air M3 dosahuje famózní, až 18hodinové výdrže na jedno nabití, běží na bázi vyspělého, úžasně intuitivního systému macOS Sonoma a fantasticky kooperuje s iPhonem. A s ohledem na fakt, že je prvním Apple produktem s 50% podílem recyklovaných materiálů včetně 100% recyklovaných prvků vzácných zemin ve všech magnetech a rovněž 100% recyklované mědi v hlavní logické desce, znamenitě přispívá k naplnění ekologických vizí společnosti i odpovědnosti vůči planetě. Nový MacBook Air M3.
Nový Macbook Air M3 recenze

Připoutejte se. Čip Apple M3.

Ve stínu nových možností. Omračující tempo, jež pocítíte na pozadí jakýchkoliv tasků. 8jádrové CPU, až 10jádrové GPU a až 24 GB jednotné paměti. Poslední mediální engine, co podporuje dekódování formátu AV1 pro ještě kvalitnější a imerzivnější streamování obsahu. Nový MacBook Air M3 září po všech stránkách. Od přepínání mezi několika desítkami otevřených záložek přes upscaling fotek a úpravu 4K videí až po náročná gamingová tažení v peckách lemovaných skvostnými 3D prostředími, dynamickými efekty, impozantními stíny a vzrušujícími odrazy. Také AI dimenze ožívá pod jeho taktovkou nebývalým rázem – za doprovodu novátorských funkcí macOS, jako jsou překlady, prediktivní texty, převod řeči nebo třeba vizuální porozumění, si užijete ještě optimalizovanější, chytřejší tvorbu i celou řadu dalších vychytávek. Kupříkladu kontrolu matematických úloh, automatické vylepšování fotografií, inteligentní odstraňování ruchů z filmů a videí, generování grafiky ad. Ve srovnání s 13palcovým Macem Air s čipem M1 je MacBook Air M3 až o 35 % rychlejší při práci s tabulkami v aplikaci Excel, o 60 % zdatnější během úprav videa ve Final Cutu Pro, o 40 % rychlejší u vylepšování obrázků pomocí umělé inteligence v Pixelmatoru nebo až o 60 % výkonnější v herních titulech jako No Man’s Sky. Vstupte do nové éry pokroku a kouzelného stylu. MacBook Air s čipem M3 brilantně zapadne do vašeho života.
Nový Macbook Air M3 recenze
Autor článku: Jakub Hasman

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Nevěděla jsem si rady s výběrem produktu. Zavolala jsem na uvedené číslo a tam mi velice ochotný personál poradil co a jak. Zboží přišlo na prodejnu velice rychle a vše bylo v naprostém pořádku. Ještě jednou děkuji. Příště si u Vás objednám znovu.

Ověřený zákazník
14.06.2024

Děkuji, jsem spokojený, nakuouji opakovaně.

Ověřený zákazník
05.06.2024

Skvělý personál, který umí poradit. Zboží v naprostém pořádku a rychle doručeno. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
31.05.2024

vše proběhlo naprosto v pořádku

Ověřený zákazník
03.04.2024

objednávka byla před 1 týdnem, dodnes nedorazila do obchodu a prý ji přepravuje Česká pošta.... neseriózní jednání, neumí vysvětlit co se se zásilkou děje

Ověřený zákazník
31.03.2024

Opětovný nákup a opět naprostá spokojenost. Rychlé zpracování objednávky, do pár hodin připraveno k vyzvednutí. Vytoužená sluchátka měli skladem a navíc v akci.

Ověřený zákazník
28.03.2024

Velmi dlouho čekám na zboží

Ověřený zákazník
18.03.2024

Nakupuji již poněkolikáté, nákup vždy proběhl v pořádku, doručení bylo velmi rychlé. Nikdy nebyl problém s komunikací s obchodem. Zakoupená sluchátka předčila očekávání, navíc měla velmi výhodnou cenu.

Ověřený zákazník
09.02.2024

Děkuji, jsem spokojený. Rad nakoupim brzy znovu.

Ověřený zákazník
07.02.2024

Přehledné webové stránky, super ceny, rychlost i profesionální přístup při vyzvednutí zboží na prodejně.

Ověřený zákazník
05.02.2024
Všechny recenze