iSETOS.cz

Servisní služby

Společnost SETOS spol. s r.o. provozuje servisní středisko SETOS, které je špičkově vybaveným a plně profesionálním zařízením.

Naši technici jsou pravidelně školeni a mají dlouholetou praxi v oboru. Jsou kladeny přísné požadavky na dodržování technologických postupů. Dbáme na zásady správného skladování náhradních dílů, antistatiku při manipulaci s náhradními díly a při manipulaci s vaším zařízením. Zařízení, kterým je servis vybavený, splňuje ty nejpřísnější nároky.

Používáme pouze kvalitní náhradní díly od prověřených dodavatelů a na veškeré opravy poskytujeme záruku v délce 6 měsíců.

 

CO VÁM OPRAVÍME?

 

iPhone

MacBook

 

iPad

Na našem webu můžete objednat svoz vašeho zařízení do servisu z celé ČR! Doprava do i ze servisu je pro vás zcela zdarma a je plně hrazena naší společností, a to i v případě, že se rozhodnete zařízení po konzultaci s technikem a sdělením cenového návrhu neopravovat.

Proč využít náš servis

Na našem webu můžete objednat svoz vašeho zařízení do servisu z celé ČR! Doprava do i ze servisu je pro vás zcela zdarma a je plně hrazena naší společností, a to i v případě, že se rozhodnete zařízení po konzultaci s technikem a sdělením cenového návrhu neopravovat.

Víme, že je pro vás důležité zůstat stále v kontaktu. V případě, že přinesete vaše zařízení k opravě osobně, na požádání vám po dobu opravy rádi zapůjčíme náhradní přístroj zdarma. Zápůjčka není možná v případě vyčerpání kapacity zápůjčních přístrojů.

Na všechny opravy provedené v rámci našeho servisu platí záruka 6 měsíců od data převzetí opraveného zařízení zákazníkem.

Pro lepší ochranu opraveného mobilního telefonu, nebo tabletu, provádíme na přání po provedení opravy lepení ochranných fólií značky INVISIBLE SHIELD. Tvar fólie je vždy konkrétně vyříznutý přesně pro daný model.

JAKÁ BUDE CENA OPRAVY VAŠEHO ZAŘÍZENÍ

Ceník oprav značky APPLE k nahlédnutí ZDE.
Ceník Invisibleshield fólií lepených na míru k nahlédnutí ZDE.

MÁTE DOTAZ? ZAVOLÁME VÁM

Zanechte na našem webovém formuláři váš dotaz a telefonní číslo na vás a náš technik vás bude kontaktovat.

 Na vaše zařízení určené k pozáruční opravě je možné objednat zdarma svoz přepravní službou.

Vyplňte formulář pro objednání svozu.

 

Pro předání vašeho zařízení do opravy můžete také využít některou z našich prodejen SPACE.

 
 

Kontakty na servisní středisko SETOS

 

Naši technici vám na těchto kontaktech rádi zodpoví vaše dotazy ohledně možnosti opravy vašeho zařízení a samozřejmě také všechny dotazy týkající se aktuálně probíhajících oprav.

SETOS spol. s r.o., Náchodská 2396/21, 193 00 Praha 9

M: +420 770 136 940

T: +420 241 021 683

E: opravy@setos.cz

Pracovní doba: Po – Pá 9:00 - 17:00 hod

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Na obchod jako takovej nemam vyhrady co bych hodnotil negativne problem byl doručovani samotneho zboži,v pondeli objednano a este ani v uteri nebyly schopni zboži odeslat na moji adresu,v ten samej den jsem objednaval zboži z jineho eshopu a v druhej den jsem to mel doma dale problem že zboži nebylo možne odeslat na pobočku v Liberci a pritom do jinych jo a ja se nebudu trepat do Mlade Boleslavi ktera je 50.km daleko když na pobočku v Liberci to mam 15.min cesty pešky,takže suma sumarum na zboži a obchod neřeknu pul slova špatného problem je ich doručovani ktere namiesto dvou dnu trvalo 4.dny a či bych od nich objednaval znovu? pokud by byla možnost doručeni na pobočku jinak asi ne a hlavne bych očekaval zboži do dvou dnu a ne že 4.dny

Ověřený zákazník
15.01.2023

Celkově bez problémů.

Ověřený zákazník
05.12.2017

Dobrého dne přeji a tímto i děkuji za dodani mnou objednaného zboží.

Ověřený zákazník
20.11.2022

Doporučuji. Můj oblíbený podnik už dávno.

Ověřený zákazník
25.04.2020

Všechno proběhlo v pořádku, rychlé a milé jednání. Určitě doporučuji!

Ověřený zákazník
10.08.2021

Nakupuji zde již poněkolikáté, vždy spokojenost s nákupem. Tentokrát sluchátka, která nebyla v této barevné variantě dlouho nikde dostupná, a zde navíc se slevou přes bankovní aplikaci!

Ověřený zákazník
10.03.2023

Vše super

Ověřený zákazník
01.12.2022

Velice spokojen, budu dále dávat přednost iSetosu

Ověřený zákazník
13.10.2020

Ocenuji skvely pristup na zakaznicke lince, kde mi zodpovedeli me dotazy. Objednavam ponekolikate a zbozi vzdy dorazilo velmi rychle a v poradku.

Ověřený zákazník
12.01.2023

příjemný

Ověřený zákazník
06.12.2016
Všechny recenze