iSETOS.cz

Servisní služby

Společnost SETOS spol. s r.o. provozuje servisní středisko SETOS, které je špičkově vybaveným a plně profesionálním zařízením.

Naši technici jsou pravidelně školeni a mají dlouholetou praxi v oboru. Jsou kladeny přísné požadavky na dodržování technologických postupů. Dbáme na zásady správného skladování náhradních dílů, antistatiku při manipulaci s náhradními díly a při manipulaci s vaším zařízením. Zařízení, kterým je servis vybavený, splňuje ty nejpřísnější nároky.

Používáme pouze kvalitní náhradní díly od prověřených dodavatelů a na veškeré opravy poskytujeme záruku v délce 6 měsíců.

Servisní podmínky pro nezáruční opravy servisního střediska SETOS naleznete ZDE.
 

CO VÁM OPRAVÍME?

 

iPhone

MacBook

 

iPad

Na našem webu můžete objednat svoz vašeho zařízení do servisu z celé ČR! Doprava do i ze servisu je pro vás zcela zdarma a je plně hrazena naší společností, a to i v případě, že se rozhodnete zařízení po konzultaci s technikem a sdělením cenového návrhu neopravovat.

Proč využít náš servis

Na našem webu můžete objednat svoz vašeho zařízení do servisu z celé ČR! Doprava do i ze servisu je pro vás zcela zdarma a je plně hrazena naší společností, a to i v případě, že se rozhodnete zařízení po konzultaci s technikem a sdělením cenového návrhu neopravovat.

Víme, že je pro vás důležité zůstat stále v kontaktu. V případě, že přinesete vaše zařízení k opravě osobně, na požádání vám po dobu opravy rádi zapůjčíme náhradní přístroj zdarma. Zápůjčka není možná v případě vyčerpání kapacity zápůjčních přístrojů.

Na všechny opravy provedené v rámci našeho servisu platí záruka 6 měsíců od data převzetí opraveného zařízení zákazníkem.

Pro lepší ochranu opraveného mobilního telefonu, nebo tabletu, provádíme na přání po provedení opravy lepení ochranných fólií značky INVISIBLE SHIELD. Tvar fólie je vždy konkrétně vyříznutý přesně pro daný model.

JAKÁ BUDE CENA OPRAVY VAŠEHO ZAŘÍZENÍ

Ceník oprav značky APPLE na vyžádání skrz kontaktní formulář níže.
Ceník Invisibleshield fólií lepených na míru k nahlédnutí ZDE.

MÁTE DOTAZ? ZAVOLÁME VÁM

Zanechte na našem webovém formuláři váš dotaz a telefonní číslo na vás a náš technik vás bude kontaktovat.

 Na vaše zařízení určené k pozáruční opravě je možné objednat zdarma svoz přepravní službou.

Vyplňte formulář pro objednání svozu.

 

Pro předání vašeho zařízení do opravy můžete také využít některou z našich prodejen SPACE.

 
 

Kontakty na servisní středisko SETOS

 

Naši technici vám na těchto kontaktech rádi zodpoví vaše dotazy ohledně možnosti opravy vašeho zařízení a samozřejmě také všechny dotazy týkající se aktuálně probíhajících oprav.

SETOS spol. s r.o., Náchodská 2396/21, 193 00 Praha 9

M: +420 770 136 940

T: +420 241 021 683

E: opravy@setos.cz

Pracovní doba: Po – Pá 9:00 - 17:00 hod

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Nevěděla jsem si rady s výběrem produktu. Zavolala jsem na uvedené číslo a tam mi velice ochotný personál poradil co a jak. Zboží přišlo na prodejnu velice rychle a vše bylo v naprostém pořádku. Ještě jednou děkuji. Příště si u Vás objednám znovu.

Ověřený zákazník
14.06.2024

Děkuji, jsem spokojený, nakuouji opakovaně.

Ověřený zákazník
05.06.2024

Skvělý personál, který umí poradit. Zboží v naprostém pořádku a rychle doručeno. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
31.05.2024

vše proběhlo naprosto v pořádku

Ověřený zákazník
03.04.2024

objednávka byla před 1 týdnem, dodnes nedorazila do obchodu a prý ji přepravuje Česká pošta.... neseriózní jednání, neumí vysvětlit co se se zásilkou děje

Ověřený zákazník
31.03.2024

Opětovný nákup a opět naprostá spokojenost. Rychlé zpracování objednávky, do pár hodin připraveno k vyzvednutí. Vytoužená sluchátka měli skladem a navíc v akci.

Ověřený zákazník
28.03.2024

Velmi dlouho čekám na zboží

Ověřený zákazník
18.03.2024

Nakupuji již poněkolikáté, nákup vždy proběhl v pořádku, doručení bylo velmi rychlé. Nikdy nebyl problém s komunikací s obchodem. Zakoupená sluchátka předčila očekávání, navíc měla velmi výhodnou cenu.

Ověřený zákazník
09.02.2024

Děkuji, jsem spokojený. Rad nakoupim brzy znovu.

Ověřený zákazník
07.02.2024

Přehledné webové stránky, super ceny, rychlost i profesionální přístup při vyzvednutí zboží na prodejně.

Ověřený zákazník
05.02.2024
Všechny recenze