Beats Powerbeats3 Wireless Earphones - Siren Red

S novými sluchátky Powerbeats 3 Vás nedoběhne ani voda nebo pot. Navíc vydrží 12hodin provozu a s funkcí "Fast Fuel" je za 5 minut dobijete na hodinový trénink.
Kód
AVSLBEPOWI304
EAN
190198115171
Part. number
MNLY2ZM/A
Naše cena
5 499 Kč/ ks
Naše cena
4 544 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
NENÍ SKLADEM na eShopu
AVSLBEPOWI304_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Beats Powerbeats3 Wireless Earphones - Siren Red

Technické specifikace

  • Provedení: Do ucha, Sluchátko do ucha
  • Připojení: Bluetooth, Bezdrátová
  • Baterie: Dobíjecí lithium-iontová
  • Nabíjení Micro-USB kabelem
  • Izolování hluku
  • Dálkové ovládání s mikrofonem

Posuň svůj trénink dál se sluchátky Powerbeats3 Wireless. Jejich baterie na 12 hodin vydrží několik tréninků a háčky za uši pohodlně a pevně drží. Pětiminutovým dobitím v režimu Fast Fuel získáš 1 hodinu poslechu. Odolnost proti potu a vodě zaručuje, že akustická soustava se dvěma budiči neztratí v průběhu tréninku na dynamice.
 


Bezdrát, jak má být

Sluchátka Powerbeats3 Wireless jsou ve výborné formě. Jejich nastavení je okamžité - stačí je zapnout a podržet u iPhonu. Automaticky se ti pak připojí i k Apple Watch, iPadu a Macu*. A díky technologii Bluetooth Class 1 s tebou udrží i tempo ostrého tréninku.

Energie, která něco vydrží

Powerbeats3 Wireless teď díky úspornému čipu Apple W1 mají výdrž na dlouhé hodiny cvičení. Díky baterii na 12 hodin a technickému řešení optimalizovanému pro přesvědčivý zvuk a pohodlí nepolevíš ani při nejnáročnějším tréninku. Odolnost proti potu a vodě zaručuje, že sluchátka nepřestanou hrát ani při aktivitách v nepříznivém počasí.

Vždy připravena

Fast Fuel ti ušetří plánování nabíjení. Za pouhých 5 minut sluchátka nabiješ na hodinový trénink, takže muziku máš poladěnou. Ovladačem RemoteTalk se zabudovaným mikrofonem můžeš vyřizovat hovory, ovládat přehrávání hudby, nastavovat hlasitost a aktivovat Siri.

Pohodlný náskok

Akustická soustava se dvěma budiči v ergonomičtější konstrukci produkuje čistý, dynamický zvuk. Ke sluchátkům Powerbeats3 Wireless je přibaleno několik koncovek do uší, které v kombinaci s pružnými háčky za uši umožňují nastavit si je přesně na tělo. Výsledkem je autentický, dynamický zvuk s čitelnými výškami a pevně usazenými basy.

*Vyžaduje účet iCloud na macOS Sierra, iOS 10 nebo watchOS 3.
 

Co je v krabici

- Sluchátka Powerbeats3 Wireless
- Koncovky do uší ve čtyřech velikostech
- Pouzdro na nošení
- Univerzální USB nabíjecí kabel (USB-A / USB micro-B)
- Stručná příručka
- Záruční list