Beats Solo 3 Wireless On-Ear Head. - Gloss White

Nová sluchátka Beats Solo 3 Wireless vynikají neskutečnou výdrží baterie až 40hod. Párování ještě nikdy nebylo jednodušší pomocí technologie Bluetooth Class 1 stačí nové Sola 3 přidržet jen u iPhonu a jsou okamžitě připojena.
Kód
AVSLBEBESW302
EAN
190198084453
Part. number
MNEP2ZM/A
Naše cena
8 199 Kč/ ks
Naše cena
6 776 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
NENÍ SKLADEM na eShopu
AVSLBEBESW302_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Beats Solo 3 Wireless On-Ear Head. - Gloss White

Technické specifikace

  • Výška: 19,8 cm
  • Hmotnost: 215 g
  • Provedení: Na ucho
  • Připojení: Bluetooth, Bezdrátová rozhraní
  • Baterie: Dobíjecí lithium-iontová baterie
  • Nabíjení: Micro-USB kabelem

Sluchátka Beats Solo3 Wireless jsou díky 40hodinové výdrži baterie ideální na každodenní poslech. Pětiminutovým dobitím v režimu Fast Fuel získáš 3 hodiny poslechu. Užij si proslulý zvuk Beats se svobodou bezdrátového poslechu přes Bluetooth Class 1. Polstrované náušníky jsou nastavitelné, aby ti na uších pohodlně seděly klidně celý den.
 


Bezdrát, jak má být

Sluchátka Beats Solo3 Wireless jsou připravená to rozbalit. Jejich nastavení je okamžité - stačí je zapnout a podržet u iPhonu. Automaticky se ti pak připojí i k Apple Watch, iPadu a Macu*. Díky bezdrátové technologii Bluetooth Class 1 se ti sluchátka Solo3 Wireless pohodlně postarají o hudební doprovod pro tvůj život.

Buď hudbou

Beats Solo3 Wireless jsou v první řade o proslulém zvuku Beats. Jejich precizně vyladěná akustická soustava hraje průzračně čitelně a vyváženě. Pohodlné polstrované náušníky tlumí okolní hluk, takže se do muziky můžeš zaposlouchat přesně tak, jak si její tvůrce představoval.

Poslech na celý den

Sluchátka Beats Solo3 Wireless díky úspornému čipu Apple W1 vydrží hrát na baterii až 40 hodin. A pětiminutovým dobitím v režimu Fast Fuel získáš 3 hodiny poslechu, když se potřebuješ rychle vrátit do rytmu. Integrované ovládací prvky na sluchátku spolu s dvojicí mikrofonů, které zaměřují zvuk metodou formování paprsku, umožňují vyřizovat hovory, ovládat přehrávání hudby a pohotově aktivovat Siri.

Samozřejmé pohodlí

Beats Solo3 Wireless drží sebevědomý styl a optimalizovaný design svých předchůdců. Polstrované náušníky jsou nastavitelné pro pohodlný poslech na celý den. Pohodlí a optimální podání zvuku doplňují plynulé křivky a otočné náušníky.

*Vyžaduje účet iCloude a macOS Sierra, iOS 10 nebo watchOS 3.
 

Co je v krabici

- Sluchátka Beats Solo3 Wireless
- Pouzdro na nošení
- 3,5mm kabel RemoteTalk
- Univerzální USB nabíjecí kabel (USB-A / USB micro-B)
- Stručná příručka
- Záruční list