Beats Studio Wireless Over-Ear Headphones - Titan

Nová bezdrátová sluchátka Beats Studio dostala zcela nový design - jsou lehčí, pevnější, pohodlnější a přesnější. Přináší výkonný zvuk s technologií ANC, dobíjecí baterii s výdrží až 14h bezdrátového přehrávání a kabel s ovládáním.
Kód
AVSLBEBEST069
EAN
888462909839
Part. number
MHAK2ZM/B
Naše cena
9 999 Kč/ ks
Naše cena
8 263 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
NENÍ SKLADEM na eShopu
AVSLBEBEST069_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Beats Studio Wireless Over-Ear Headphones - Titan

Technické specifikace

  • Provedení: Přes ucho
  • Připojení: Bezdrátové
  • Frekvenční odezva: 20 Hz - 20kHz
  • Aktivní potlačování hluku, S ovládáním a mikrofonem

Hudba jako společník

S bezdrátovými sluchátky přes uši Beats by Dr. Dre Studio získá hudba z iPhonu, iPadu nebo iPodu skutečnou volnost projevu. Při poslechu se můžete volně pohybovat, protože připojení přes Bluetooth má dosah přes 10 metrů. Přímo ze sluchátek také můžete ovládat hovory, posouvat skladby nebo nastavovat hlasitost.

Prociť svoji hudbu

Beats Acoustic Engine přináší důvěrný a reálný kontakt s hudbou. Software DSP zprostředkovává přesně takovou emocionální hodnotu, kterou ti chtěli Dr. Dre, Jimmy Iovine a další hvězdy hudebního průmyslu všech žánrů (rock, hip-hop,pop, elektronická hudba a R&B) přiblížit.

Ztiš na chvíli svět okolo

Ztiš si okolní zvuky při každodenním dojíždění nebo své hlučné sousedy - s duální technologií adaptivního potlačení hluku ANC (Adaptive Noise Canceling) sluchátek Beats si dopřej ticho bez kompromisů. Při poslechu hudby technologie ANC automaticky vyvažuje poslech a zvuky z okolí. Pokud chceš sluchátka použít čistě k odizolování okolního hluku, režim ,,Pouze ANC,, automaticky zvýší úroveň potlačení hluku na maximum.

Jaké baterie?

Můžeš si dopřát dlouhodobý poslech oblíbených skladeb - integrovaná dobíjecí baterie nabízí 12 hodin výdrže při bezdrátovém provozu sluchátek a 20 hodin výdrže při připojení kabelem. Stav baterie je zobrazen na dobře viditelném ukazateli. Navíc lze nová sluchátka Studio téměř kdekoli nabíjet přes standardní adaptér mikro USB.

Lehčí, pevnější a pohodlnější

Když se společnost Beats rozhodla představit novou verzi těchto legendárních sluchátek, přistoupila k tomu jako k designu nádherných sporťáků a volila velmi pečlivě. Nový model sluchátek Beats Studio působí čistěji: výrazné zaoblení, hladký povrch a žádné viditelné šroubky. Sluchátka nyní váží méně než původní model a mají lehčí, pevnější a pohodlnější hlavový oblouk. Náušníky jsou měkčí a sluchátka jsou vybavena ergonomickým měchem, díky kterému se flexibilně přizpůsobí různým tvarům hlavy. Hudbu si tak můžete nechat jenom pro sebe. 

Co je v krabici

- Bezdrátová sluchátka přes uši Beats by Dr. Dre Studio
- Kabel s dálkovým ovladačem
- Pevné transportní pouzdro