BeatsX Earphones - Black

Bezdrátová sluchátka BeatsX jsou velmi elegantní, lehká a kompaktní sluchátka pro všední nošení. Jejich komfort umocňuje poddajný kabel Flex-Form a výdrž až 8 hodin poslechu díky úspornému čípu W1. Okamžité párování s Bluetooth Class 1.
Kód
AVSLBEBEWX001
EAN
190198114839
Part. number
MLYE2ZM/A
Naše cena
4 199 Kč/ ks
Naše cena
3 470 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
NENÍ SKLADEM na eShopu
AVSLBEBEWX001_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu BeatsX Earphones - Black

Technické specifikace

  • Provedení: Do ucha
  • Připojení: Bluetooth, Bezdrátové
  • Baterie: Dobíjecí lithium-iontová
  • Nabíjení: Lightning kabelem
  • Izolování hluku
  • Dálkové ovládání s mikrofonem

Už na podzim v dalších barvách.

Bezdrátová sluchátka BeatsX ti dokonale sednou. Jejich věrný, čistý zvuk tě vydrží na baterii provázet celých 8 hodin. Pětiminutovým dobitím v režimu Fast Fuel získáš 2 hodiny poslechu. Poddajný kabel Flex-Form se pohodlně nosí celý den a dá se snadno smotat do kapsy. A různé koncovky a nástavce do uší umožňují přispůsobit si sluchátka, aby seděla jako ulitá.
 


Bezdrát, jak má být

BeatsX udrží tvoje tempo. Tato elegantní, lehká a kompaktní bezdrátová sluchátka ti dokonale sednou. Jejich nastavení je okamžité - stačí je zapnout a podržet u iPhonu. Automaticky se ti pak připojí i k Apple Watch, iPadu a Macu*. Díky bezdrátové technologii Bluetooth Class 1 jsou sluchátka BeatsX mimořádně úsporná.

Zvuk, který se ti dostane pod kůži

Sluchátka BeatsX tě pohltí věrným, čistým zvukem s optimalizovanou izolací hluku. Inovativní akustické řešení zaručuje čisté podání výšek a nezkreslené basy pro přirozenou tonalitu v širokém spektru žánrů.

Přesně pro tebe

Ať ti sluchátka BeatsX hrají do uší, nebo visí kolem krku, jsou parádní. A pohodlně je můžeš nosit celý den. Poddajný kabel Flex-Form se neplete a různými koncovkami a nástavci do uší si je přizpůsobíš, aby ti seděla jak ulitá. A když sluchátka sundáš, magnetické pecky brání jejich zamotání a usnadňují smotání kabelu do pouzdra.

Vždycky v pohotovosti

BeatsX díky úspornému čipu Apple W1 vydrží na baterii hrát 8 hodin, kdykoli máš chuť. A pětiminutovým dobitím v režimu Fast Fuel získáš 2 hodiny poslechu. Ovladačem RemoteTalk se zabudovaným mikrofonem můžeš vyřizovat hovory, ovládat přehrávání hudby, nastavovat hlasitost a aktivovat Siri. Navíc sluchátka hladce připojíš ke všem zařízením, se kterými v průběhu dne pracuješ. BeatsX ti jako dokonalý bezdrátový společník přirozeně sednou do života.

*Vyžaduje účet iCloud a macOS Sierra, iOS 10 nebo watchOS 3.
 

Co je v krabici

- Sluchátka BeatsX
- Koncovky do uší ve čtyřech velikostech
- Sundavací zajišťovací nástavce
- Pouzdro do kapsy
- Lightning/USB-A nabíjecí kabel
- Stručná příručka
- Záruční list