Gigaset G-tag lokalizační čip 1 ks, zelený

Technologie: Bluetooth 4.0, dosah až 40 m, pro IOS 7 a Android 4.3 (a novější). Funkce: najít G-tag, poslední známá pozice G-tagu mimo dosah, seznam připomínek na G-tagu, nastavitelná systémová zpráva a oznamovací zvuk. Životnost baterie až 1 rok.
Kód
APOOGIGTAG003
EAN
4250366843964
Part. number
G-TAG G
Naše cena
549 Kč/ ks
Naše cena
454 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
APOOGIGTAG003_max_0.jpg

Popis produktu Gigaset G-tag lokalizační čip 1 ks, zelený

Technické specifikace

  • Rozměry: 37 x 37 x 9,2 mm
  • Hmotnost: 12 g
  • Připojení: Bluetooth 4.0
  • Dosah až 30 metrů

Navržený k nalezení.

Je snadné věci zašantročit, zapomenout nebo ztratit. Tomu ale teď může zabránit G-tag od společnosti Gigaset. G-tag je jedním z inovativních produktů, který se kromě neustálého spojení mezi Vámi a předměty opatřenými G-tagem může pochlubit funkcí vyhledávání, alarmu a připomenutí. G-tag představuje pohodlný a efektivní způsob ochrany a lokalizace důležitých a cenných předmětů.
 

Hledání. Kontrolování. Nalezení.

G-tag hledá a nalézá ztracené nebo zašantročené předměty, spouští alarm, jakmile se předmět dostane z dosahu připojení Bluetooth, pomáhá lidem najít zaparkovaná auta a může se pochlubit funkcí seznamu, která Vám připomene, abyste s sebou neustále měli důležité věci. G-tag dokonce umí využít GPS, aby lokalizoval věci, které jsou mimo jeho dosah.

 Aplikace G-tag je k dispozici zdarma, zde.

Zašantročené klíče.

Docela snadno někde ve spěchu odložíte klíče, aniž byste přemýšleli o tom, kam. Funkce vyhledávání na G-tagu zašantročené předměty najde, a tím Vám ušetří dlouhé a frustrující pátrání.

Zapomenutý laptop.

Funkce seznamu na G-tagu Vám připomene, abyste si všechny důležité věci vzali s sebou. Může Vám například zabránit v tom, abyste do práce odešli bez laptopu.

Nemůžete najít parkovací místo.

Když jste v novém městě, můžete někdy zapomenou, kde přesně jste zaparkovali auto. Pomocí technologie chytrého G-tagu řidiče nasměruje ke správnému parkovacímu místu.

Postrádá se kočárek.

Když jste na hřišti, dáváte pozor na to, co prodáví Vaše dítě - ale můžete ztratit přehled o kočárku. G-tag se o to postará a jakmile kočárek opustí svou poslední pozici, spustí alarm.Co je v krabici:

- Gigaset G-tag
- Vyměnitelná baterie CR2032 (životnost baterie: zhruba 1 rok)
- Bezpečnostní pokyny