iHEALTH BP5 Bluetooth měřič krevního tl.

Bezdrátový zápěstní monitor krevního tl.. Jednoduchý způsob měření hodnot systolického a diastolického tlaku, tepové frekvence a tepové vlny.
Kód
APHTIHBPWM010
EAN
855111003040
Part. number
IH-BP5
Naše cena
2 749 Kč/ ks
Naše cena
2 272 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
iHEALTH BP5 Bluetooth měřič krevního tl.

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu iHEALTH BP5 Bluetooth měřič krevního tl.

Vlajková loď měřičů krevního tlaku od iHealth - bezdrátový BP5 umožňuje pohodlně zjistit přesné hodnoty krevního tlaku a srdečního pulsu kdykoli a kdekoli. Ve spojení s aplikací iHealth MyVitals zobrazíte křivku průběhu pulsu a srovnáte aktuálně naměřené hodnoty s dlouhodobými záznamy. Na displeji mobilního zařízení si zobrazte hodnoty Vašeho stavu v rámci graficky přehledné klasifikace akceptované Světovou zdravotnickou organizací (WHO).

Pohodlná měření

Měření krevního tlaku a srdečního tepu nikdy nebylo jednodušší. Stačí zmáčknout jediné tlačítko na displeji Vašeho telefonu nebo tabletu a vše proběhne samo automaticky v pohodlí Vašeho domova nebo kdekoli na cestách.

iHealth BP5 se bezdrátově spojí s aplikací iHealth MyVitals na Vašem iOS mobilním zařízení. Přístroj iHealth BP5 s hmotnoustí pouhých 135 g ovládaný z aplikace Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu spolehlivě změří systolický a diastolický krevní tlak, zobrazí křivku Vašeho pulsu a jeho aktuální naměřenou hodnotu.

Přehledné zbrazení výsledků

Aplikace iHealth MyVitals zobrazí na displeji naměřené hodnoty Vašeho krevního tlaku a pulsu. Další cennou funkcionalitou je zobrazení grafů dlouhodobě prováděných měření a srovnání aktuálně naměřených hodnot s dlouhodobým osobním trendem. Vypovídající je zobrazení hodnoty Vašeho aktuálního stavu v rámci graficky přehledné klasifikaci akceptované Světovou zdravotnickou organizací (WHO).

Aplikace iHealth MyVitals umožňuje komplexní sledování měření celé řady životně podstatných hodnot, evidenci fyzické aktivity a přijmu energie v potravě. Na to navazuje funkcionalita plánování osobních cílů, sledování jejich plnění a plánování konkrétních aktivit.

Uživatelské účty

V rámci aplikace iHealth MyVitals lze měřit hodnoty jednorázově, nebo si založit svůj uživatelský účet  a nechat měřené hodnoty automaticky ukládat do paměti. Na jedno zařízení lze vytvořit uživatelské účty více uživatelům a vést například záznamy celé rodiny. Každý uživatel zadá ve svém účtu další pomocné údaje jako tělesnou výšku a věk, které napomáhají lépe vyhodnocovat naměřené hodnoty.

Cloudový účet

Pokud si na stránkách výrobce iHealth založíte svůj online uživatelský účet a spojíte ho se svým účtem na Vašem mobilním zařízení, můžete veškeré úkony včetně sledování naměřených hodnot provádět také z Vašeho počítače. V případě ztráty nebo poškození mobilního zařízení tak nepřijdete o své naměřené osobní hodnoty. Jednoduchým propojením více zařízení s online účtem, například chytrého telefonu a tabletu, pak můžete měření provádět s jakýmkoli z připojených zařízení a výsledky sledovat na všech ostatních.