iHealth WAVE AM4 plav.snímač denní aktiv.a spánku

Snímač aktivity iHealth WAVE AM4 byl vytvořen speciálně pro plavce, ale nejen pro ně. Dokáže totiž automaticky rozpoznat, že jste začali plavat a dokonce i jakým stylem. A umí toho mnohem více...
Kód
NEHOHEWAVE001
EAN
855111003965
Part. number
IH-AM4
Naše cena
2 198 Kč/ ks
Naše cena
1 816 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
NEHOHEWAVE001_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu iHealth WAVE AM4 plav.snímač denní aktiv.a spánku

Technické specifikace

  • Hmotnost: 35 g
  • Vodotěsný do 30 m
  • Výdrž na jedno nabití: 5-7 dní
  • Životnost baterie: 3 roky
  • Vnitřní paměť pro záznamy cca 10 dní
  • Balení obsahuje modrý a černý řemínek

Snímač aktivity iHealth WAVE AM4 byl vytvořen speciálně pro plavce, ale nejen pro ně. Dokáže totiž automaticky rozpoznat, že jste začali plavat a dokonce i jakým stylem. Wave umí rozlišit kraul, prsa a znak, což také okamžitě zobrazí na svém displeji spolu s celkovou dobou plavání. Wave zaznamená i počet kalorií spálených během plavání, průměrný počet temp za minutu, celkový počet temp a procentuální rozložení stylů.

Wave automaticky rozpozná chůzi, fyzické cvičení a dokonce i spánek, u kterého precizně změří délku a vyhodnotí kvalitu. Také vás vzbudí diskrétními vibracemi nebo vám třeba připomene, že je čas na cvičení v závislosti na osobním nastavení. Wave samozřejmě dokáže spočítat vaše kroky, ušlou vzdálenost a kalorie spálené během dne.

Aktuální naměřené hodnoty spolu s časem a datem zobrazuje Wave na svém displeji a ve spolupráci s komplexní aplikací iHealth MyVitals dokáže nabídnout podrobnější statistiky a grafy vaší historie a vývoje.
 Wave funkčně i designově vychází z předchozích modelů snímačů iHealth, jejichž možnosti ovšem posouvá o značný kus dále. Wave je vodotěsný do 30 metrů a také oba řemínky, které naleznete v balení, působí bytelnějším dojmem. Pohodlný silikonový řemínek se zapíná klasickou kovovou sponou s trnem a vybírat můžete mezi obligátní modrou nebo decentní černou barvou řemínku. K zapnutí čitelného displeje Wave a zobrazení statistik nebo času nepotřebujete žádná tlačítka. Na displeji stačí lehce poklepat nebo rychleji otočit zápěstím. Vestavěná baterie vydrží na jedno nabití až týden provozu.

Pro maximální využití všech funkcí Wave a možnost sledování své historie a vývoje je potřeba spárovat snímač s komplexní aplikací MyVitals pro iOS a Android, která ve spolupráci s dalšími zařízeními iHealth, např. osobními váhami nebo tlakoměry, umožňuje sledování mnoha dalších zdravotních parametrů. Wave odesílá data do aplikace automaticky přes Bluetooth, pokud je v blízkosti zařízení s aktivní aplikací. V případě potřeby je možné provést manuální synchronizaci.