iPad Pro Smart Keyboard US - "12,9"

Smart Keyboard spojuje celou paletu nových technologií a materiálů. Má klávesy plné velikosti a připojuje se k iPadu Pro přes Smart Connector. Jen Smart Keyboard připojte a začněte psát.
Kód
POBRAPIPPR991
EAN
888462856751
Part. number
MJYR2ZX/A
Naše cena
4 990 Kč/ ks
Naše cena
4 124 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
NENÍ SKLADEM na eShopu
POBRAPIPPR991_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu iPad Pro Smart Keyboard US - "12,9"


Inovace od A do Z.

Nový Smart Keyboard k iPadu Pro.

Pro hodně lidí je klávesnice stále nejpohodlnějším prostředkem, jak udělat kus práce nebo dát myšlenkám tvar. Nový Smart Keyboard dává tomuto prastarému vynálezu úplně novou podobu. A iPadu Pro přidává na flexibilitě. Jeho nové technologie vás ušetří vypínačů, zásuvek a párování. Smart Keyboard představuje dokonalou kombinaci plnohodnotné praktičnosti a mimořádné přenosnosti.
 

Snadno se používá. Ještě snadněji se bere s sebou.

Když Smart Keyboard potřebujete, jednoduše ho rozložte. Když ho nepotřebujete, složte ho, a máte tenký, lehký kryt na iPad Pro. Jeho elegantní design je odolný, takže snese každodenní používání. I váš podvacáte přepsaný koncept.

 

Ochrana do posledního písmenka. Máte naše slovo.

Písmenka a číslice sice vypadají tak, jak jste zvyklí, ale všechno ostatní je na Smart Keyboardu úplně nové. Jeho vrchní vrstva je vyrobená z naší vlastní vysoce odolné tkaniny, ze které je tvar jednotlivých kláves vyřezaný laserem. Tkanina dává každé klávese pružinové pnutí, takže se obejde bez konvenčních mechanismů. Díky tomu má Smart Keyboard jen 4 mm na výšu a přitom nabízí přesnost, stabilitu a příjemný pocit z kláves, jaký očekáváte.

 

 

Jedinečné spojení. Ojedinělé napájení.

Při vývoji zařízení tak tenkého a odolného, jako je Smart Keyboard, jsme nemohli spoléhat na tradiční vodiče nebo součástky. Prošitím tenounkého listu nylonu kovem jsme vytvořili jedinečný vodivý materiál, který umožňuje obousměrný tok energie a dat. Takže Smart Keyboard nebudete nabíjet. Jen ho k iPadu Pro připojíte a začněte psát. A co je stejně důležité, tento vodivý materiál je dost odolný, aby vydržel nekonečné skládání a rozkládání.

Tři vrstvy důvtipu.

Krycí panely Smart Keyboardu jsou složené ze tří materiálů. Vrchní vrstva je stejně jako u Smart Coveru vyrobená z odolného polyuretanu. Spodní vrstva je podšívka z jemného mikrovlákna, která ve složeném stavu chrání obrazovku a udržuje ji čistou. Ovšem v prostřední vrstvě je skutečný vtip Smart Keyboardu. Tvoří ji nová vodivá tkanina, která se stará o hladkou komunikaci mezi iPadem Pro a Smart Keyboardem.

                                          Smart Connector

Žádné zástrčky, vypínače ani párování.

Smart Connector je nové vlastní rozhraní Apple, které umožňuje hladkou komunikaci mezi Smart Keyboardem a iPadem Pro. Najdete ho na připojovací hraně Smart Keyboardu i na boku iPadu Pro. Ve spojení s vodivou tkaninou uvnitř Smart Keyboardu umožňuje Smart Connector obousměrnou výměnu energie a dat. Jednoduché a přitom sofistikované řešení. Psaní vás bude bavit.