iPhone 5S 16GB Space Gray

iPhone 5S je bytostně pokrokový. Nabízí inovativní čip s 64bitovou architekturou, 4" RETINA displej s rozlišením 1136x640px, identifikační snímač otisků prstů, 8MPx fotoaparát s HD videi, AirPlay, GPS a Glonass, Wi-Fi a nejnovější systém iOS 9.
Kód
MTOSAPIPHO170
EAN
885909784349
Part. number
ME432CS/A
Běžná cena
9 790 Kč s DPH / ks
Ušetříte
- 8,17 %
Naše cena
8 990 Kč/ ks
Naše cena
7 429 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
iPhone 5S 16GB Space Gray

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu iPhone 5S 16GB Space Gray

Technické specifikace

  • 4palcový Retina displej
  • Čip A7 (64bitová architektura), koprocesor M7
  • 8 Mpx kamera iSight s nahráváním HD videa
  • Kamera FaceTime HD
  • Vestavěné Wi-Fi (802.11a/b/g/n)
  • Touch ID

Až do teď nedosažitelné.

Od teď už nepostradatelné.

Procesor s 64bitovou architekturou. Identifikační snímač otisků prstů. Lepší, rychlejší fotoaparát. A operační systém vyvinutý přímo pro 64bitovou architekturu. Smartphone s jakoukoli z těchto vlastností by předběhl svou dobu. iPhone se všemi těmito funkcemi najednou svou dobu právě předběhl.

Zlatý standard.

K dispozici také ve stříbrné a šedé.

iPhone 5s je precizně zpracovaný do posledního mikronu. A je to vidět každém detailu. Krásné hliníkové tělo. Hladký kov a sklo. Tlačítko plochy ze safírového křišťálu. Další safírový křišťál chrání fotoaparát iSight. Design a konstrukce na této úrovni nemá obdoby. iPhone 5s díky tomu působí neuvěřitelně tenkým a lehkým dojmem. A je k dispozici ve třech elegantních podáních: zlatém, stříbrném a vesmírně šedém.

Touch ID.

Vaše otisky. Váš iPhone.

iPhone si kontrolujete nesčíslněkrát denně. Zadávat pokaždé kód zdržuje. Přesto to děláte, protože nechcete, aby k Vašemu iPhonu měl přístup někdo jiný. Nyní se do něj dostanete rychleji, snáz a taky trochu futuristicky. Představujeme Touch ID - nový identifikační snímač otisků prstů.

Stačí položit prst na tlačítko plochy a iPhone se odemkne. Je to praktické a vysoce bezpečné řešení přístupu k telefonu. Otiskem prstu můžete taky schvalovat nákupy v iTunes Storu, App Storu a iBooks Storu, takže nemusíte zadávat heslo. Touch ID dosahuje 360stupňové čitelnosti. Takže ať je iPhone v jakékoli orientaci - na výšku, na šířku nebo cokoli mezi tím - správně přečte otisk Vašeho prstu a pozná Vás. A protože Touch ID umožňuje zaregistrovat několik otisků prstů, pozná i lidi, kterým důvěřujete.
Čip A7.

První 64bitový smartphone na světě.

Je rychlost. A pak je A7. Nový čip A7 podává až dvakrát větší výpočetní a grafický výkon než čip A6. A co je ještě působivější, iPhone 5s s procesorem A7 je první 64bitový smartphone na světě. V supertenkém telefonu tak máte architekturu třídy výkonných počítačů. A protže se při vývoji iOS 7 s 64bitovou architekturou už počítalo, procesor A7 dokonale využívá.

Ultrarychlý bezdrát.

Větší pokrytí než kdy dřív.

iPhone 5s podporuje ještě víc sítí než dřív. Takže si teď ještě víc lidí může užívat vysoké rychlosti stahování a odesílání. K operátorům, jejichž sítě iPhone podporuje, neustále po celém světě přibývají další. Proto na cestách můžete ultrarychlé sítě využívat na víc místech.

iOS 9.

Každý dotyk je zážitek.

iOS 9 je plný vylepšení, která oceníte každý den. Vaše aplikace jsou ještě nepostradatelnější. Nové možnosti multitaskingu vám umožní být ještě produktivnější. Inteligentní proaktivní návrhy vám pomůžou mít hotovo, ještě než si řeknete. A vylepšení základů operačního systému přispívají k vyššímu výkonu, delší výdrži baterie a lepšímu zabezpečení. Čím víc budete iOS 9 používat, tím víc se budete divit, jak jste se bez něj mohli obejít.


Parametry produktu iPhone 5S 16GB Space Gray

Distribuce
CZ