iPod shuffle 2GB - Blue

Nový iPod shuffle - stačí připnout pomocí klipu a jít. S velkými fyzickými tlačítky pro jednoduché ovládání, funkcí VoiceOver pro přehrání názvu skladby a playlisty máte perfektní hudbu pro každou náladu. Minimální rozměry 29x31,6x8,7mm a váha 12,5g.
Kód
AVMPAPSH00082
EAN
888462474559
Part. number
MKME2HC/A
Naše cena
1 590 Kč/ ks
Naše cena
1 314 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
NENÍ SKLADEM na eShopu
AVMPAPSH00082_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu iPod shuffle 2GB - Blue

Technické specifikace

  • 29 x 31,6 x 8,7 mm
  • 2 GB
  • 29 jazyků funkce VoiceOver
  • Až 15 hodin přehrávání zvuku

iPod shuffle

Zní ohromně.


Stovky skladeb na cestu.

Nevynechávejte už své oblíbené skladby. Kromě baterie, co vydrží 15 hodin, se do iPodu shuffle vejdou ještě stovky skladeb. To bohatě stačí na písničky, bez kterých si nedovedete představit svůj trénink nebo dojíždění. I na několik playlistů, mixů Genius, podcastů a audioknih.

Je stejně krásný, jako přenosný.

Tělo přehrávače je vyrobeno z jediného kusu hliníku, takže iPod shuffle působí nejen elegantně, ale taky pevně a odolně.
iPod shuffle není jen přenosný. Je k nošení. Připněte si ho na košili, sako, funkční triko, batoh nebo kabelku a bude držet.

 

Ovládejte hudbu stiskem tlačítka.

Klikací fyzická tlačítka na přední straně iPodu shuffle umožňují přehledně a snadno ovládat přehrávání hudby. Cvak, cvak, cvak. Jako hudba pro Vaše prsty.

Rozehrejte to po svém.

Třeba jste spontánní. Nebo máte radši pořádek. Avy Vám vyhovoval režim přehrávání, prostě přepněte ovladač. Vlevo Vás hudba překvapí náhodným přehráváním. Uprostřed budou Vaše skladby hrát popořadě.

 


Dejte své hudbě hlas.

Řekněme, že posloucháte skladbu a zajímá Vás její název nebo jméno interpreta. Stačí stisknout tlačítko VoiceOver na horní straně iPodu shuffle a přehrávač Vám to poví. VoiceOver Vám může říkat i názvy playlistů, mezi kterými chcete přepínat.

Mluví Vaším jazykem.

Francouzská milostná píseň. Španělské bolero. Italská kantáta. Vaše knihovna hudby obsahuje skladby z celého světa. Proto VoiceOver mluví 29 různými jazyky. Dokáže Vám tedy říct názvy skladeb a jména interpretů v jejich rodných jazycích nebo v jakémkoli jazyce, který si vyberete.


Synchronizujte srdeční záležitosti.

Pomocí iTunes v Macu nebo PC můžete svůj iPod shuffle snadno zaplnit. Stačí vybrat playlist, audioknihy, podcasty nebo jiné zvukové soubory, které v něm chcete mít, a spustit synchronizaci. Do iPodu shuffle si můžete synchronizovat několik playlistů, abyste měli vždycky po ruce dokonalý mix na každou náladu.

Nechte si playlist míchat od Génia.

Dobrý výběr hudby můžete do iPodu shuffle dostat ještě jedním způsobem; nechat to na Géniovi. Ten automaticky najde skladby, které se k sobě výborně hodí, a sestavuje mixy Genius, co do iPodu shuffle můžete synchronizovat. Je to dokonalý způsob, jak znovu objevit skladby, které jste neslyšeli, ani nepamatujete.

 

Parametry produktu iPod shuffle 2GB - Blue

Distribuce
CZ