iPod touch 32GB - Space Gray

Špičkový multimediální iPod určený nejen pro přehrávání MP3 hudby, s dotykovým displejem velikosti 4" s rozlišením 1136 x 640 pixelů, podpora videoformátů, integrovány dva fotoaparáty a mikrofon, bluetooth 4.1, WiFi, baterie s výdrží až 40 hodin.
Kód
AVMPAPTO00060
EAN
888462353083
Part. number
MKJ02HC/A
Naše cena
8 090 Kč/ ks
Naše cena
6 686 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
NENÍ SKLADEM na eShopu
AVMPAPTO00060_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu iPod touch 32GB - Space Gray

Technické specifikace

  • 123,4 x 58,6 x 6,1 mm
  • 4palcový Retina displej
  • 8 Mpx kamera iSight s nahráváním HD videa
  • Kamera FaceTime HD
  • Vestavěné Wi-Fi (802.11a/b/g/n/ac)
  • iOS 8

iPod touch

Čip A8. 8MP fotoaparát iSight. 5 nádherných barev.


Vaše hudba. Všude s vámi.

iPod touch je dokonalý prostředek, jak mí svou hudební sbírku v kapse. Díky iTunes Storu - největšímu katalogu hudby na světě - si iPod touch můžete zaplnit skladbami, které máte rádi. Všechno, co si v iTunes Storu nakoupíte, máte díky iCloudu automaticky a bezplatně k dispozici ve všech svých zařízeních. A pokud máte chuť na ještě pestřejší hudební zážitky, přímo v aplikaci Hudba na iPodu touch funguje i Apple Music.

Čip A8. Splňte si své sny o rychlosti.

iPod touch má čip Apple A8 postavený na 64bitové architektuře. Grafický výkon tohoto čipu třídy stolních počítačů je proti iPodu touch předchozí generace až desetinásobný. Takže Vaše oblíbené hry mají podstatně lepší odezvu a vypadají daleko živěji než dříve. A výpočetní výkon čipu je až šestinásobný. Přitom baterie pořád vydrží až 40 hodin přehrávání hudby nebo 8 hodin přehrávání videa.

Víc výkonu na hraní.

Výkonný čip A8. Strhující Retina displej. Neuvěřitelně přenosné provedení. Ať Vás baví akce v rychlém tempu, neskutečně detailní strategie, nebo nádherně rafinované hlavolamy, iPod touch nabízí skutečně vrcholné zážitky s mobilními hrami.


 

Technologie Metal

Aby se vývojářům podařilo dostat z grafického výkonu čipu A8 a iOS 8 co nejvíc, vytvořil Apple novou technologii Metal, která umožňuje vytvářet vysoce působivé hry srovnatelné s hrami pro konzole. Metal optimalizuje spolupráci CPU a GPU na generování detailní grafiky a komplexních vizuálních efektů. Každý imaginární svět tak působí realističtěji.

Pohybový koprocesor M8

Pohybový koprocesor M8 neustále vyhodnocuje fyzický pohyb snímaný vyspělými čidly včetně gyroskopu a akcelerometru. Tím, že se o tuto práci stará místo čipu A8, šetří energii. Zároveň M8 předává aplikaci Zdraví přesné informace pro sledování kondice, například o počtu kroků nebo o ušlé a uběhnuté vzdálenosti.

 

Máte dobré oko?
Koukejte, co dokážete s vylepšenými foťáky.

iPod touch má nový 8megapixelový fotoaparát iSight a zdokonalenou kameru FaceTime HD, takže se Vám s ním snadno podaří udělat ty nejpůsobivější fotky a videa. Nové kamery umí i zpomalené záběry a sekvenční focení, lépe potlačují šum a přesněji rozpoznávají tváře. A díky Knihovně fotografií na iCloudu se ke svým fotkám snadno dostanete na všech svých zařízení a můžete je taky kdekoli upravovat a sdílet.

Fotoaparát iSight

Zpomalte nejrychlejší okamžiky v životě. Zpomalené video umožňuje natáčet HD video frekvencí 120 snímků za sekundu v rozlišení 720p. Úsek, který chcete zpomalit, můžete snadno vybrat po nahrávání.

- Zpomalené video 120 fps, Sekvenční režim, Časosběrné video, Panoráma

Kamera FaceTime HD

V sekvenčním reřimu s nepřetržitým zachycováním 10 fotek za sekundu pořídíte skvělá selfie i skupinové fotky. iPod touch v reálném čase analyzuje jednotlivé záběry, porovnává ostrost a čistotu obrazu, dokonce i rozpoznává snímky, kde má člověk zavřené oči. Pak nabídne jednotlivé fotky nebo sekvenci fotek, které by se Vám mohly líbit nejvíc.

- Sekvenční režim, Vylepšené HDR, Vylepšení rozpoznávání obličejů, Ovládání expozice

 

Nejvyspělejší mobilní operační systém na světě.

iOS 8 je nabitý funkcemi, abyste toho ze svého iPodu touch dostali maximum. Na textové zprávy teď můžete reagovat hlasem i videem, fotky rychle upravovat už při prohlížení a navíc můžete přehledně sledovat svoje zdraví. Psaní zjednodušují klávesnice s prediktivním zadáváním textu. A vývojáři mají hlubší přístup do systému i víc nástrojů, aby mohli vytvářet ještě úžasnější aplikace.


Parametry produktu iPod touch 32GB - Space Gray

Distribuce
CZ