MacBook R 12" M 1.2GHz/8GB/512GB/HD5300/Silver/CZ

MacBook R 12" s novým dvoujádrovým procesorem Intel Core M s frekvencí 1,2GHz, 8GB RAM pamětí, 512GB flashové úložiště a grafickou kartou Intel HD Graphics 5300. Nová technologie zabudované baterie, která vydrží až 9 hodin.

Kód
PONTAPMBBB020
EAN
888462325660
Part. number
MF865CZ/A
Běžná cena
47 990 Kč s DPH / ks
Ušetříte
- 14,98 %
Naše cena
40 799 Kč/ ks
Naše cena
33 716 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
PONTAPMBBB020_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu MacBook R 12" M 1.2GHz/8GB/512GB/HD5300/Silver/CZ

Technické specifikace

  • 12palcový Retina displej
  • Dvoujádrový Intel Core M 1,2GHz
  • 8 GB RAM
  • 512 GB flash disk
  • Intel HD Graphics 5300
  • Zabudovaná baterie (výdrž až 9 hodin)


Nový MacBook

U nového MacBooku jsme si vytkli za cíle nemožné: vyvinout plnohodnotný Mac v podobě vůbec nejkompaktnějšího notebooku. To znamenalo nově vymyslet každý prvek, aby byl nejen lehčí a tenčí, ale tak lepší. Výsledkem není jen nový notebook. Výsledkem je budoucnost notebooku.

Plnohodnotná klávesnice. Na zlomku místa.

Jsme přesvědčeni, že pohodlná klávesnice plné velikosti je pro skvělý dojem z notebooku zásadní. Jenže abychom takovou klávesnici do elegantně tenkého nového MacBooku dostali, museli jsme znovu promyslet celé technické řešení i konstrukci. Pro novou klávesnici jsme navrhli každou klávesu a její mechanismus. Je teď nejenom mnohem tenčí, ale i pohodlnější a přesnější při psaní. S odezvou, na kterou si rychle zvyknete.

Retinu, jakou jste ještě neviděli.

Od okamžiku, kdy nový MacBook otevřete, zaujme Vás jeho nádherný 12palcový Retina displej se souvislou skleněnou plochou od okraje k okraji. Fotky vystupují z obrazovky v bohatých, živých detailech. Přes 3 miliony pixelů vykreslují křišťálovou jasností každé písmeno. To vše na nejtenčím, energeticky nejúspornějším Retina displeji, s jakým jsme kdy na Macu přišli. Pečlivě navrženém tak, aby poskytoval silný vizuální zážitek v nepředstavitelně minimálním designu.

Tiše ohromující.

Nový MacBook je od základu konstruovaný pro efektivní práci v naprosté tichosti. Jeho procesoru Intel Core M páté generace stačí jen 5 wattů a optimalizace v OS X Yosemite jeho provoz dál zefektivňují. V souhře s OS X odebírá procesor energii po tak malých troškách, že systém generuje jen minimum tepla, takže není potřeba žádný větráček na chlazení počítače. MacBook je tedy při práci naprosto neslyšný. A základní desku, na které je procesor usazený, jsme zcela přestavěli, abychom veškerou funkčnost Macu vměstnali do co nejmenšího prostoru.

Zcela nová baterie na celý den.

Víme, že lidé i u těch nejkompaktnějších notebooků Apple spoléhají na celodenní výdrž baterie. Jenže s tradičními obdélníkovými bateriemi by u tak tenkého MacBooku nešlo celodenní výdrže baterie dosáhnout. Proto jsme vyvinuli vlastní jedinečnou technologii baterie, která dostupný prostor využívá do posledního milimetru. Výsledkem je terasovitý, stupňovitý design, který se do neuvěřitelně tenkého MacBooku dokonale vejde. A nepodobá se ničemu, co u notebooků znáte.

 

Nejúčinnějším způsobem nabíjení notebooku je připojit nabíječku k portu. A pokud máme na novém MacBooku takový port mít, chtěli jsme si být jistí, že se jedná o nevyspělejší a nejvšestrannější port, jaký existuje. Nový USB-C port soustředí na jednom místě prakticky vše, co je potřeba. Umožňuje nabíjení, rychlý USB 3 přenos dat a výstup videa. To vše v oboustranném designu třetinové velikosti oproti současnému USB portu.

Force Touch. Z trackpadu vymáčknete více.

S novým MacBookem přichází naprosto nové pojetí trackpadu. Force Touch trackpad je konstruovaný tak, aby na kliknutí reagoval naprosto jednotně bez ohledu na to, kde ho stisknete. Tlakové senzory pod povrchem rozpoznávají, jakou silou tlačíte, a tak umožňují ovládat Mac novými způsoby. Když po kliknutí na trackpad trochu přitlačíte, můžete třeba rychle vyhledat definici slova nebo zobrazit náhled souboru.
Trackpad navíc odpovídá haptickou odezvou - hmatově vnímanými vibracemi, které přidávají dění na obrazovce dotykový rozměr. S kromě těchto vyspělých možností na něm fungují i všechna intuitivní Multi-Touch gesta, na něž jsou uživaté Macu zvyklí. Mac bude na Vaše dotyky reagovat ještě citlivěji než kdy předtím. Aniž byste zvedli prst z povrchu trackpadu.

Plně vybavený do bezdrátového světa.

Nový MacBook dokonale zapadá do našeho čím dál bezdrátovějšího světa. Díky softwaru Apple, který naplno využívá nejnovější bezdrátové technologie Wi-Fi a Bluetooth, teď vzduchem funguje skoro všechno, co s notebookem děláte. Ať jste kdekoli, můžete se připojit k webu, přenášet soubory, organizovat si fotky, poslouchat hudbu a další - aniž by Vás cokoli svazovalo.
 

Parametry produktu MacBook R 12" M 1.2GHz/8GB/512GB/HD5300/Silver/CZ

Distribuce
CZ