UAG composite case Navigator, white - iPhone 6

UAG Navigator je vysoce odolný kryt s originálním designem. Tvrdý plášť krytu s protiskluzovou úpravou a s jádrem z odolného plastu. Rohy pouzdra jsou vystužené proti otřesům a nárazům Vašeho zařízení.
Kód
APPSUGWHIT001
EAN
858539003821
Part. number
UAG-IPH6-WHT
Běžná cena
799 Kč s DPH / ks
Ušetříte
- 35,04 %
Naše cena
519 Kč/ ks
Naše cena
429 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
SKLADEM na eShopu
APPSUGWHIT001_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu UAG composite case Navigator, white - iPhone 6


Myslete dopředu

Zemská přitažlivost je odvěký nepřítel krásných chytrých telefonů. Dříve nebo později dojde na jejich bezprostřední setkání, ze kterého vznikají nezvhledné šrámy. Jedinou obranou je nechat telefon doma ve skleněné vitrínce a vůbec se ho nedotýkat.

Kompozitní materiál hraje hlavní roli

Samotné pouzdro se skládá z kombinace lehčeného kompozitu a gumy. To má za následek mimořádnou pevnost i odolnost, ale zároveň se jen o málo zvětší velikost vloženého telefonu. Důmyslná konstrukce navíc přesahuje přední stranu, takže nijak neškodí ani položení displejem dolů.

Ochrání váš iPhone

Protiskluzový povrch na bocích krytu ulehčí každodenní manipulaci a sám o sobě nedovolí nešťastnému vyklouznutí. Společně s pouzdrem se dodává i folie na displej se stupněm ochrany proti poškrábání. Naprostou samozřejmostí je přístup ke všem konektorům, bočním tlačítkům i otvor pro čočku fotoaparátu.