Win Pro 10 USB - Czech

Systém Windows 10 je váš partner k uskutečňování věcí. Krabicová licence Windows 10 PRO Czech obsahuje flash disk pro instalaci 32 nebo 64 bitové verze. Licence je přenosná na jiný počítač.
Kód
POSWMSWIN1006
EAN
885370927023
Part. number
FQC-09099
Naše cena
6 990 Kč/ ks
Naše cena
5 777 Kč/ ks bez DPH
ks
Dostupnost
NENÍ SKLADEM na eShopu
POSWMSWIN1006_max_0.jpg

Produkt patří do kategorie:

Popis produktu Win Pro 10 USB - Czech

Technické specifikace - požadavky

  • Procesor: 1 GHz nebo rychlejší
  • Paměť: 1 GB RAM (32bitů); 2GB RAM (64bitů)
  • Místo na pevném disku: až do 20 GB
  • Video karta: 800 x 600 nebo vyšší
  • Připojení: přístup k Internetu
  • Další požadavky: pro některé fce nutný Microsoft účet

Zkrátka to pracuje

Windows 10 spojuje Windows, které již znáte a přidává ohromná zlepšení, které se vám budou líbit. Technologies jako InstantGo vám umožní nahrát systém a rychle znovu pokračovat. A Windows 10 má více integrovaných zabezpečovacích funkcí než kdy dříve na pomoc ochrany proti škodlivému software.

Vícenásobné úkony

Souběžné zpracování úkolů je jako mistr se schopností chňapnout čtyři věci na obrazovce najednou. Obrazovka se přecpává? Vytvořte virtuální počítače k získání více prostoru a pracuje pouze s těmi položkami se kterými chcete. Navíc, veškerá vaše upozornění a klíčová nastavení jsou shromážděna na jedné snadno dosažitelné obrazovce.

Microsoft Edge

Je to zcela nový prohlížeč navržený k tomu, aby web dělal práci podle vašeho způsobu. Piště nebo zadávejte přímo na webové stránky a sdílejte vaše vyznačení s ostatními. Bude se vám líbit zobrazení čtení, které odstraní rozptylování. Je tam též zlepšený panel Adresa, který vám umožní nalézt věci rychleji.

Kontinuum

Nejlepší obrazovka je vždy ta na které se nacházíte, protože Windows 10 přizpůsobí vaše možnosti pro vaší činnost a zařízení. Zobrazovací funkce jsou přizpůsobitelné pro snadnou navigaci a apliklace se hladce stupňují od nejmenšího do největšího zobrazení.

Jediněčně vaše

Vaše Windows 10 zařízení vás rozpoznává a přiznává vaší přítomnost skutečně osobním způsobem. S Windows Hello, vás vaše zařízení pozdraví jménem a rozsvítí se při rozpoznání, zamává vám při přihlášení a osvobodí vás od toho, abyste si museli pamatovat nebo zadávat heslo.