Kód: APTVAPAPTV102
Produktové číslo: MHY93CS/A

Apple TV HD 32GB

Apple TV HD propojuje ty nejlepší filmy, seriály, živá vysílání atd. K tomu ji pomáhá výkonný čip A8, Video v HD kvalitě a prostorový zvuk Dolby Digital Plus 7.1. S novým ovladačem s dotykovým clickpadem si snadno pustíš všechno, co tě baví.

Detailní popis
4 190 Kč
3 463 Kč bez DPH

Apple TV 4K

Nová definice televize.
To nejlepší

Apple TV 4K (2. generace) propojuje to nejlepší ze světa filmu a televize se službami Apple. Ať se díváte na film, nebo sledujete sportovní přenos, 4K HDR obraz s vysokou snímkovou frekvencí a zvuk Dolby Atmos vám doma přichystá zážitek jako v kině. 4K HDR s vysokou snímkovou frekvencí vykresluje plynulý, ostrý obraz s věrnějšími barvami a jemnějšími detaily. Můžete si pouštět obsah z Apple TV+, Amazon Prime Videa, Netflixu a Disney+ i živé kanály na Hulu, YouTube TV nebo Sling TV. Sdílejte s rodinou či přáteli své zážitky z dovolené a přeneste si pomocí iCloud veškeré fotografie či videa do knihovny fotografií. Pomocí AirPlay se můžou spolu s Vámi připojit i ostatní a naplno tak sdílet veškeré vzpomínky.


Chytrý ovladač

Na přesné ovládání Apple TV máte Apple TV Remote (2. generace) s úplně novým dotykovým clickpadem. Kliknutím vyberete film, přejížděním prstem projdete playlist a gestem přejetí po vnějším kroužku rychle najdete konkrétní scénu. Už Vás nemusí otravovat chvíle, kdy televize nereaguje na Vaše příkazy, díky ovladači Remote přijímá signál odkudkoliv. Stačí být jen v dosahu Bluetooth.Výkonný čip

Apple TV disponuje výkonným čipem A12 Bionic, který zvládne daleko náročnější a interaktivnější hry či aplikace. Pouhým přihlášením do Apple Storu se Vám otevřou brány jiného světa, kde si pohodlně zakoupíte hodiny zábavy. Zkuste si k televizi připojit sluchátka nebo herní ovladač a vytvořte si vlastní herní konzoli.