Kód: POCDAPDRIV010
Produktové číslo: MD564ZM/A

Apple USB SuperDrive

Apple USB Superdrive je externí mechanika určena pro Mac mini, MacBook Air, MacBook Pro s retina displayem a pro iMac. Umožní čtení a vypalování CD a DVD včetně přepisovatelných a dvouvrstvých DVD médií.

Detailní popis
2 290 Kč
1 893 Kč bez DPHApple USB SuperDrive

Tenká, kompaktní optická jednotka.Ať už jste v kanceláři nebo na cestách, s jednotkou Apple USB SuperDrive můžete CD a DVD přehrávat i vypalovat. Skvěle poslouží, když si chcete pustit DVD, nainstalovat software nebo vypálit záložní disky. A pochopitelně i v mnoha dalších situacích.

Jednotka Apple USB SuperDrive je jen o něco větší než obal na CD, takže se při cestování snadno vejde do tašky a na stole zabírá při práci minimum místa.


S jednotkou Apple USB SuperDrive nebudete nikdy hledat ztracené kabely. K počítači MacBook Pro s Retina displejem, MacBook Air, iMac nebo Mac mini se připojuje jedním USB-A kabelem, který je její součástí. Nevyžaduje žádný napájecí adaptér a funguje bez obhledu na to, jestli je Mac napájený ze sítě, nebo z baterií.

Kompatibilní s následujícími počítači: MacBook Pro s Retina displejem*, MacBook Air, iMac (konec roku 2012 a novější), Mac mini (konec roku 2009 a novější), Mac Pro (konec roku 2013).

* Modely MacBooku Pro s Thunderbolt 3 (USB-C) porty pro použití jednotky Apple USB SuperDrive vyžadují USB-C/USB adaptér (prodává se zvlášť).


Technické specifikace

  • Rozměry: 13,9 x 13,9 x 1,7 cm
  • Hmotnost: 335 g
  • Připojení: USB-A