Apple Watch Nike+ GPS Sp.Grey 44mm Černý Provl.Řem

Apple Watch Nike+ GPS Sp.Grey 44mm Černý Provl.Řem

Apple Watch s 44mm hliníkovým pouzdrem, OLED Retina displej s Force Touch, procesor Apple S4, čip Apple W3, interní paměť 16 GB, Digital Crown s haptickou odezvou, GPS, akcelerometr, gyroskop, BT 5.0, Apple Pay, voděodolnost do 50m
Kód: NEHOAPWAS4354 EAN: 190198916068 Part No.: MU7J2HC/A
10 790 Kč
8 917 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Apple Watch Series 4

Ne obměna. Zásadní proměna.Představujeme Apple Watch Series 4. V novém designu. A od základu předělané. Každou vteřinu ti pomůžou být aktivnější, zdravější a víc v kontaktu s ostatními.
 

Apple Watch s dosud největším displejem. Velká věc.

Displej je na Apple Watch to nejdůležitější. A proto Series 4 posouvá jeho hranice mnohem dál. Chtěli jsme ho zvětšit, aniž by se znatelně změnila velikost pouzdra, a přitom zachovat výdrž baterie. Díky užším okrajům je teď obrazovka o víc než 30% větší. Nová technologie displeje LTPO šetří energii, takže hodinky vydrží na jedno nabití celý den.

Zaoblené rohy obrazovky přesně kopírují tvar pouzdra, a tak vytvářejí příjemnější dojem. Obraz i dotykový povrch sahají až k okrajům displeje.Digital Crown. Doteď chytrá, odteď geniální.

Aby se Apple Watch ovládaly snadno a bez zakrývání displeje, vymysleli jsme korunku Digital Crown. V Apple Watch Series 4 jsme její mechanismus od základu přestavěli. Teď má i haptickou odezvu, takže při otáčení precizně cvaká.

Digital Crown patří k nejdůmyslnějším systémům, jaké kdy Apple vytvořil. A korunka v Apple Watch Series 4 toho umí ještě víc, i když je její mechanismus miniaturnější. Celá sestava je o 30% menší, přestože má o 21% víc součástek.


  

Srdce stále na očích.

Apple Watch mají od začátku optický snímač na měření tepové frekvence. Nově umí upozorňovat na nízký tep, když nejsi aktivní a tep ti na víc než 10 minut klesne pod určitou hranici. Může jít o příznak bradykardie, nebezpečného zpomalení tepu, kdy srdce nerozvádí po těle dost okysličené krve.Čím míň místa, tím větší nápady.

Nové Apple Watch jsou v každém detailu optimalizované, schopnější, a přitom ještě tenčí než dřív. A na jedno nabití vydrží až 18 hodin.

Úplně nový čip S4. Není to jenom procesor. Je to celý systém v jediné křemíkové součástce - SiP (Silicon in Package). Její architektura nám umožnila vměstnat ohromné možnosti do miniaturního prostoru. Apple Watch jsou dokonce jediné zařízení na světě, které celé běží jen na SiP.


  

Až 2x rychlejší.

Procesor čtvrté generace pracuje rychleji než kdy předtím. Otvírání aplikací je svižnější a celý systém těží z lepšího výkonu.

O 50 procent hlasitější reproduktor. Z většího a ještě výkonnějšího reproduktoru Apple Watch Series 4 zní všechno o poznání líp. A mikrofon je teď na opačné straně, aby se při telefonování zamezilo ozvěnám.Apple Watch Series 4 unboxing