Kód: NEHOAPW91220
Produktové číslo: MRJ03QC/A
EAN: 195949022586

Apple Watch S9 Cell 41mm Pink Alu, Pink SB, M/L

Apple Watch Series 9 • stále zapnutý OLED Retina displej (jas až 2 000 nitů) • čip SiP S9 • 41mm pouzdro z hliníku • sportovní a fitness režimy • EKG • saturace krve kyslíkem • snímání tepové frekvence i teploty • monitorování srdečního rytmu, kardiovaskulární kondice i spánku • sledování duševního stavu i cyklu se zpětným odhadem doby ovulace • detekce pádu a autonehody • boční tlačítko • GPS + Cellular • Bluetooth 5.3 • voděodolnost • výdrž až 36 h • barva: růžová

Detailní popis
14 490 Kč
11 975 Kč bez DPH

Chytré hodinky Apple Watch Series 9Cell 41mm Pink Alu, Pink SB, M/L

 • Stále zapnutý LTPO OLED Retina displej s jasem až 2 000 nitů
 • Průlomový, dvoujádrový čip Apple SiP S9
 • Vyspělé snímače a pokročilé zdravotní funkce & sledování spánku i duševního stavu
 • Ohromující spektrum sportovních a fitness režimů
 • Inovativní Gesto poklepání & přesné hledání iPhonu
 • Korunka Digital Crown s haptickou odezvou
 • Mezinárodní tísňové volání & detekce pádu a autonehody
 • Bezkontaktní platby Apple Pay & reproduktor a mikrofon druhé generace
 • Voděodolnost pro plavání (do 50 metrů) & rezistence vůči prachu dle certifikace IP6X
 • Výdrž až 18 hodin (až 36 hodin v režimu nízké spotřeby)
 • Rychlé nabíjení & zadní strana z keramiky a safírového krystalu

Chytřejší. Jasnější. Šikovnější.

Vůbec nejvýkonnější čip v Apple Watch. Kouzelný nový způsob ovládání bez kontaktu s displejem. Dvakrát jasnější obrazovka. A taky možnost vybrat si uhlíkově neutrální kombinaci pouzdra a řemínku. Apple Watch Series 9 jsou díky jedinečnému dvoujádrovému CPU s 5,6 miliardami tranzistorů intuitivnější a až dvojnásobně rychlejší ve srovnání s čipem S8. Nový čtyřjádrový Neural Engine přináší mistrovský výkon ve zpracovávání úloh strojového učení a umožňuje tak několik inovací včetně nového gesta – poklepání.

Kouzlete konečky prstů. Apple Watch Series 9.

Gesta usnadňují používání Apple Watch Series 9 v různých situacích – hlavně když máte plné ruce. Dvojitým spojením ukazováčku a palce rychle přijmete hovor, otevřete oznámení, pustíte nebo pozastavíte hudbu a uděláte spoustu dalšího. Stopněte minutku, když pečete dort. Odpovězte na zprávu při venčení psa. Projděte si Chytrou sadu, když máte dítě v náručí. Apple Watch Series 9 přinášejí jednoduše kouzelné interakce, a navíc dosahují jasu až 2 000 nitů. Obrazovka je báječně čitelná na přímém slunci a protože se umí ztlumit na 1 nit, je výrazně lepší i při slabém světle – třeba v kině.

Promyšlenější. Parádnější.

V novém watchOS 10 se toho na displej vejde ještě víc. Prakticky všechny aplikace jsou přepracované, aby bylo na první pohled vidět víc informací. Na každém ciferníku můžete otočením korunkou Digital Crown přejít na Chytrou sadu, ve které máte widgety s aktuálními a relevantními údaji. A nové postřehy o duševním zdraví a zdravém zraku vám pomohou pečovat o tělo i mysl – přímo ze zápěstí. Apple Watch Series 9 mají také inovovaný, ultraširokopásmový čip druhé generace, který stojí za Přesným hledáním, co vám ukáže přibližnou vzdálenost odloženého iPhonu a navede vás jeho směrem. Jakmile se přiblížíte, haptická odezva, zvukový signál a vizuální indikátor vám napoví, kde přesně leží. Ztracené tak bude vždy spolehlivě nalezené.

Hned vidíte, která bije.

Apple Watch Series 9 vám pomohou lépe porozumět duševnímu i tělesnému zdraví. Všechna zdravotní data jsou chráněná a zabezpečená. A až je budete chtít ukázat lékaři, přátelům nebo rodině, máte nad vším plnou kontrolu. Srdce je střežené jako oko v hlavě. Aplikace EKG na Apple Watch Series 9 dokáže vygenerovat EKG podobné jednosvodovému elektrokardiogramu. A aplikace Srdeční tep vás může upozorňovat na vysokou nebo nízkou tepovou frekvenci i nepravidelný srdeční rytmus. Ženy s chytrými hodinkami Apple Watch Series 9 porozumějí svému cyklu jako nikdy. Watch Series 9 mají inovativní snímač, který ve spánku monitoruje teplotu. Lze tak sledovat, jak se průběžně mění. Sledování cyklu na základě těchhle dat zpětně odhaduje dobu ovulace. To se může hodit při plánování rodičovství.

Časomíra snů.

Měřte si hladinu kyslíku v krvi. Z téhle inovace se vám bude tajit dech. Jedinečný snímač a aplikace v Apple Watch Series 9 umožňují změřit hladinu saturace krve kyslíkem kdykoli chcete. A ve dne v noci ji průběžně snímají na pozadí. Aplikace Spánek toho také umí víc než jenom sledovat, jak dlouho spíte. Ukáže vám, kolik času připadá na fázi REM, na základní a hluboký spánek a kdy vás nejspíš něco probudilo. S chytrými hodinkami Apple Watch Series 9 si můžete také pohodlně zaznamenávat svoje aktuální rozpoložení – v aplikaci Všímavost vystihnete momentální pocity i denní náladu úžasně přesnými vizualizacemi.

Všechno běží rychlostí světa.

Lidi a věci, na kterých vám záleží, máte s Apple Watch Series 9 pořád na dosah. Zavolejte si třeba z lesa. Odpovězte na zprávu, když běháte venku. Mrkněte na oznámení při práci na zahradě. Streamujte hudbu a podcasty. V Apple Music máte milióny skladeb. To je spousta hudební motivace. A můžete si pouštět také nejnovější audioknihy. Apple Watch Series 9 jsou rovněž brilantní peněženkou na zápěstí, a tak díky nim můžete nechat mince a bankovky po kapsách. Pomocí Apple Pay zaplatíte neobyčejně rychle a bezkontaktně. Watch Series 9 vás všude doprovodí i s přepracovanou aplikací Mapy, která zobrazuje podrobné navigační pokyny s excelentní haptickou odezvou. I bez dívání na hodinky tak pořád víte, kam jdete.

Kilometry motivace. Apple Watch Series 9.

Každé cvičení, co vás napadne, máte rovnou na zápěstí. A spustíte ho jednoduše klepnutím. Hned uvidíte všechny údaje, které potřebujete k udržení motivace. Taky si můžete nastavit, jak přesně se mají zobrazovat. A protože jsou Apple Watch Series 9 mimořádně odolné, nemusíte se nijak šetřit – když to dáte vy, hodinky taky. Plavejte. Běhejte. Šlapejte do pedálů. Apple Watch Series 9 umí sledovat nejrůznější cvičení, od posilování přes HIIT až po pilates a meditaci. A pro každou disciplínu mají ty nejužitečnější ukazatele. Přední sklíčko díky robustní geometrii a rovné spodní straně jen tak nepraskne. Navíc jsou hodinky voděodolné do 50 metrů. Zobrazte cvičení. Ponořte se do toho. Odrazte se od toho. Všechny důležité údaje včetně tepové frekvence a jejích zón uvidíte pohromadě. Otáčením korunkou Digital Crown si zobrazíte další ukazatele, jako jsou segmenty a mezičasy, převýšení nebo kroužky Aktivity. A když si na hodinkách Apple Watch Series 9 spustíte cyklistický trénink, automaticky se zobrazí i jako živá aktivita na iPhonu. Stačí na ni klepnout a vyplní celý displej, aby se ukazatele daly při jízdě snadno sledovat.

Pomoc máte v rukávu.

Apple Watch Series 9 dokážou poznat, že došlo k vážné autonehodě. Potom vás mohou automaticky spojit se záchranáři, poslat jim vaši polohu a upozornit nouzové kontakty. Rozpoznají také prudký pád. A když se po něm nebudete hýbat, spojí vás se záchrannou službou. Dokonce umí zohlednit, že zrovna používáte aplikaci Cvičení. Apple Watch Series 9 přicházejí také s tísňovým SOS voláním (i v mezinárodním rozsahu), kdy po aktivaci nouze zavolají na místní tísňovou linku a pošlou záchranářům vaši polohu. Pomoc si jednoduše přivoláte podržením bočního tlačítka.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Sportovní aktivity

Běh Ano
Cyklistika Ano
Fitness Ano
Chůze Ano
Lezení Ano
Lyžování Ano
Outdoor Ano
Plavání Ano
Turistika Ano
Golf Ano
Jóga Ano
Veslování Ano
Potápění Ano
Jachting Ano

Hodiny

Budík Ano
Datum Ano
Den v týdnu Ano
Kalendář Ano

Řemínek

Barva řemínku Růžová
Materiál řemínku Silikon
Zapínání řemínku Pružný tah
Šířka řemínku 24 mm (Apple kolejnice)

Senzory

Akcelerometr Ano
Barometr Ano
GPS přijímač Ano
Gyroskop Ano
Kompas Ano
Galileo Ano
GLONASS Ano
Oxymetr Ano
Teploměr Ne
Beidou Ano
Tachymetr Ano

Smart funkce

NFC platby Apple Pay
Notifikace z mobilního telefonu Ano
Ovládání mobilního telefonu Ano
Přehrávač hudby v hodinkách Ano
Přehrávání hudby z telefonu Ano
Vibrace Ano
Předpověď počasí Ano
Vyhledání mobilního telefonu Ano
Volání z hodinek S eSIM
Režim spánku/nerušit Ano
Záznam zvuku Ano

Zdravotní funkce

Monitoring spánku Ano
Měření hladiny stresu Ano
Měření EKG Ano
Sledování menstruačního cyklu Ano
Měření krevního tlaku Ne

Operační systém

Jazyk mobilní aplikace Čeština
Jazyk rozhraní Čeština
Operační systém hodinek watchOS
Kompatibilní operační systém iOS

Sportovní funkce

Intervalový trénink Ano
Výpočet kalorií Ano
Krokoměr Ano
Měření rychlosti Ano
Měření saturace kyslíku v krvi Ano
Měření tepové frekvence Ano
Měření vzdálenosti Ano
Další funkce Detekce autonehody a pádu
Měření vystoupaných pater Ano
Stopky Ano
Měření tempa Ano
Záznam trasy Ano
Doba regenerace Ano

Vlastnosti

Ovládání hodinek Dotykový displej + tlačítka
Kapacita vnitřního úložiště (MB) 32000
Voděodolnost 5 ATM (50m)
Zvýšená odolnost IPX6
eSIM Ano
Slot na SD kartu Ne
Slot na SIM kartu Ne
Rok uvedení na trh 2023

Baterie

Výdrž baterie při běžném používání (dnů) 0,75
Maximální výdrž baterie (dnů) 1,5
Způsob nabíjení Nabíjecí kabel
Indikátor stavu baterie Ano

Konektivita

Bluetooth Ano
NFC Ano
Wifi Ano
ANT+ Ano
USB Ne

Design

Barva ciferníku Černá
Tvar ciferníku Hranatý
Typ displeje OLED
Úhlopříčka displeje (palců) 1,69
Hmotnost (g) 31,9
Barva pouzdra Růžová
Materiál pouzdra Hliník
Typ sklíčka Ion-X
Typ hodinek Kombinované
Určení Unisex

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše proběhlo v pořádku, nemám výhrady.

Ověřený zákazník
18.09.2023

Nakupuji zde opakovaně, vždy vše v naprostém pořádku, komunikace probíhá v pohodě, zboží vždy pečlivě zabalené a dorazí to naprosto turbo!

Ověřený zákazník
15.09.2023

Rychlost, spokojenost s doručením.

Ověřený zákazník
05.09.2023

OK

Ověřený zákazník
20.08.2023

Nakupoval jsem asi podruhé a stejně jako u prvního nákupu, bylo vše v pořádku. Zboží bylo doručeno rychle a bylo pečlivě zabaleno .

Ověřený zákazník
15.08.2023

S obchodem jsem velmi spokojený, určitě nebudu mít problém nakoupi znovu :)

Ověřený zákazník
14.08.2023

Zboží mi bylo doručeno hned následující den, i když jsem objednával relativně pozdě odpoledne. Nakupuji zde už podruhé a opět vše proběhlo ukázkově. Obchod mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
03.08.2023

Aktuální iPad Pro za 75% RRP

Ověřený zákazník
03.08.2023

Fast but poor communication

Ověřený zákazník
31.07.2023

Objednala jsem si zboží s tím, že dorazí 13.7. (Na stránkách i při dokončení nákupu to bylo jasně uvedeno). Normálně datum neřeším, ale teď pro mě bylo extrémně důležité, protože v dalším týdnu se chystáme pryč. 13.7. Nic, volám na zákaznickou linku - ochota 0, zboží nejde nikde vyzvednout, nejde změnit doručení/vyzvednutí, prostě si musím počkat, než mi ho kurýr z DPD doručí. Ještě ten den (13.7.) jsem dostala zprávu, že zboží bude ten den předáno dopravci a doručené do 1-2 pracovních dnů (svitla ve mě naděje, že DPD je rychlé a že když ve čtvrtek vyzvedne, v pátek doručí. V ten den ale zboží přepravci určitě předáno nebylo, DPD při převzetí zboží totiž posílá email, který dorazil o den později a k mé smůle to znamená, že objednané zboží dorazí až v pondělí v příštím týdnu, kdy už ale nebudeme doma a budu čekat dalších několik týdnů, než budu moci zboží používat. Chápu, že se něco může zdržet pokazit, to se děje, ale vadí mi neochota a laxnost. Před dvěma měsíci jsem objednávala zboží a měla jsem ho do druhého dne. Eshop určitě není špatný, myslím, že jsem měla jen smůlu, hlavně na lidi…..

Ověřený zákazník
15.07.2023
Všechny recenze