Bang & Olufsen BeoPlay H9i - Natural

Bang & Olufsen BeoPlay H9i - Natural

Beoplay H9i jakou koncipována jako over-ear bezdrátová sluchátka s intuitivním dotykovým ovládáním. Bezkonkurenční B&O signature sound ve spojení s aktivním noice cancellingem a výdrží až 18 hodin Vás doslova vtáhnou do poslechu hudby.
Kód: APSLBPBOH9002 EAN: 5705260070262 Part No.: 1643672
12 990 Kč
10 736 Kč bez DPH

Prodej ukončen
BeoPlay H9i

Ovládání jednoduchými gesty.Prémiová sluchátka BeoPlay H9i s aktivním tlumením hluku, která nabídnou bezdrátovou svobodu bez zvukových kompromisů. Přináší pověstný zvuk dánského výrobce audiovizuální elektroniky Bang & Olufsen, luxusní materiály a nízkou hmotnost.

S hmotností 285 gramů patří BeoPlay H9i k lehkým sluchátkům s aktivním tlumením hluku na trhu. Pohodlná jsou i při dlouhém poslechu, takže si zvukový zážitek vychutnáte dosyta.

Zásluhou dotykového rozhraní budete mít pod kontrolou veškeré funkce. Vše se ovládá lehkým dotykem na intuitivním dotykovém panelu na pravém sluchátku. Potěšitelnou zprávou je, že panel funguje i přes rukavice. Jednoduchými gesty zapnete nebo vypnete hudbu, aktivujete tlumení okolního hluku, přijímáte hovory, přepínáte skladby, upravujete hlasitost a ješte mnohem více.

Zvuková kvalita. S BeoPlay H9i si užijete hudbu naplno. Vychutnejte si sílu, přesnost a autentický zvuk Bang & Olufsen Sound. Díky technologii aktivního potlačení hluku vás při poslechu už nebude nic vyrušovat. K dispozici máte navíc možnost manuálního nastavení jeho účinnosti. Absolutní ticho nebo vnímání okolí? Nyní to máte jen ve svých rukách.Požitek z nošení. Vše je jen o vašem pohodlí. Konstrukce sluchátek BeoPlay H9i dokonale obklopí celé ucho a příjemně přilne k vaší hlavě. Díky tomu si můžete užívat hudbu v pohodlí a klidně po celý den. Náušníky se skvěle přizpůsobí každému záhybu díky vyplnění paměťovou pěnou.Ovládání gesty. Leštěný a eloxovaný hliníkový povrch na sluchátkách nabízí výjimečný vzhled a dokonalé rozhraní. To vám umožní plnou kontrolu nad přehrávanou hudbou a telefonními hovory - a to klidně i v rukavicích.Hudba po celý den. BeoPlay H9i disponuje vyměnitelnou baterií s kapacitou až 18 hodin bezdrátového poslechu s aktivním potlačením okolního ruchu. A pokud dojde baterie? Stačí připojit klasický audio kabel.