Bang & Olufsen BeoSound 2 - Silver

Bang & Olufsen BeoSound 2 - Silver

BeoSound 2 je bezdrátový reproduktor navržené propohodlí, ideální pro přesouvání a působící jedinečným 360° sférickým zvukem. Široké možnosti připojení AirPlay, DLNA a Bluetooth nabízí snadný přístup k hudbě z mobilního zařízení.
Kód: APRPBPBEBS002 EAN: 5705260073973 Part No.: 1665811
51 490 Kč
42 554 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Bang & Olufsen BeoSound 2

Reproduktor navržený pro pohodlné bydlení.Dostaň se do rytmu. Robustní, přesto elegantní hliníková konstrukce BeoSound 2 zapadá do jakéhokoli interiéru s jemným nádechem křehkosti a lehkosti. Umístěte ho kdekoli chcete svou hudbu - na poličku, na zem, na konferenční stolek nebo dokonce ven.

Kónická těla se pohybují lehce nad zemí a nechávají údery basových linek pod sebou. Z akustických důvodů jsou v horní části lehce pootevřené, ale nehledě na to je hliníkový povrch jednolitý.

BeoSound 2 potřebuje nepřetržité připojení k elektrickému proudu, aby produkoval skvělý zvuk s ohromnou jasností a rozlišením.360 stupňů moderní akustiky. BeoSound 2 je vybaven technologií akustických čoček, která je proslulá díky klasickým reproduktorům Bang & Olufsen jako jsou BeoLab 5 a BeoLab 18. Akustický koš je umístěn v horní části reproduktorů, hraje do membrány, která vytváří sférický a výkonný 360stupňový zvukový zážitek.Přímé streamování hudby. Četné možnosti připojení jako jsou Google Cast, AirPlay, DNLA a Bluetooth nabízejí snadný přístup z mobilních zařízení a hudebních aplikací. BeoSound 2 rovněž poskytuje přístup k TuneIn internetovému rádiu, jako i k aplikacím Spotify a Deezer, aby umožnil streamování hudby bez použití chytrého telefonu nebo tabletu.Intuitivní senzorová technologie. BeoSound 2 představuje kouzelný zážitek využívající přibližovací senzory, které umožňují intuitivní ovládání základních funkcí na reproduktoru. Jakmile senzor zaznamená vaši přítomnost, je připraven plnit požadavky uživatelského rozhraní určitého uživatele. Otočte kolečkem pro nastavení hlasitosti a jednoduše posuňte nebo poklepejte na horní část pro další příkazy.