V souvislosti s aktuální situací vztahující se k nařízení vlády ze dne 15.3.2020 vám chceme vaše objednávky usnadnit.
Dopravné u nás tedy nyní máte zdarma. Odbavení vašich objednávek je bez omezení.
Více informací o odbavení objednávek zde.
BeatsX Earphones - Black

BeatsX Earphones - Black

Bezdrátová sluchátka BeatsX jsou velmi elegantní, lehká a kompaktní sluchátka pro všední nošení. Jejich komfort umocňuje poddajný kabel Flex-Form a výdrž až 8 hodin poslechu díky úspornému čipu W1. Okamžité párování s Bluetooth Class 1.
Kód: AVSLBEBEWX001 EAN: 190198114839 Part No.: MLYE2ZM/A
3 099 Kč
2 561 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
NENÍ SKLADEMBeatsX

Bezdrátová sluchátka, která ti dokonale sednou.


Jejich věrný, čistý zvuk tě vydrží na baterii provázet celých 8 hodin. Pětiminutovým dobitím v režimu FastFuel získáš 2 hodiny poslechu. Poddajný kabel Flex-Form se pohodlně nosí celý den a dá se snadno smotat do kapsy. A různé koncovky a nástavce do uší umožňují přizpůsobit si sluchátka, aby seděla jako ulitá.Bezdrát, jak má být. BeatsX udrží tvoje tempo. Tato elegantní, lehká a kompaktní bezdrátová sluchátka ti dokonale sednou. Jejich nastavení je okamžité - stačí je zapnout a podržet u iPhonu. Automaticky se ti pak připojí k Apple Watch, iPadu nebo Macu. Díky bezdrátové technologii Bluetooth Class 1 jsou sluchátka BeatsX mimořádně úsporná.

Zvuk, který se ti dostane pod kůži. Sluchátka BeatsX tě pohltí věrným, čistým zvukem s optimalizovanou izolací hluku. Inovativní akustické řešení zaručuje čisté podání výšek a nezkreslené basy pro přirozenou tonalitu v širokém spektru žánrů.

Přesně pro tebe. Ať ti sluchátka BeatsX hrají do uší, nebo visí kolem krku, jsou parádní. A pohodlně je můžeš nosit celý den. Poddajný kabel Flex-Form se neplete a různými koncovkami a nástavci do uší si je přizpůsobíš, aby ti seděla jako ulitá. A když sluchátka sundáš, magnetické pecky brání jejich zamotání a usnadňují smotání kabelu do pouzdra.

Vždycky v pohotovosti. BeatsX díky úspornému čipu Apple W1 vydrží na baterii hrát 8 hodin, kdykoli máš chuť. A pětiminutovým dobitím v režimu FastFuel získáš 2 hodiny poslechu. Ovladačem RemoteTalk se zabudovaným mikrofonem můžeš vyřizovat hovory, ovládat přehrávání hudby, nastavovat hlasitost a aktivovat Siri. Navíc sluchátka hladce připojíš ke všem zařízením, se kterými v průběhu dne pracuješ. BeatsX ti jako dokonalý bezdrátový společník přirozeně sednou do života.


Co je v krabici

  • Sluchátka BeatsX
  • Koncovky do uší ve čtyřech velikostech
  • Sundávací zajišťovací nástavce
  • Pouzdro do kapsy
  • Lightning/USB-A nabíjecí kabel
  • Stručná příručka
  • Záruční list


BeatsX unboxing