BOSE SoundSport Wireless - Aqua

BOSE SoundSport Wireless - Aqua

BOSE SoundSport Wireless jsou sluchátka pro lidi, kteří rádi překonávají limity a hledají výzvy. Bez drátů, bez překážek na cestě k úspěchu.
Kód: AVSLBSSSWL002 EAN: 017817731348 Part No.: B 761529-0020
3 990 Kč
3 298 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Bose SoundSport Wireless

Nebudou vás zdržovat, ale posunou vás dál.Pravidelné cvičení je náročná činnost. To je důvod, proč pootřebujete sluchátka, která s vámi budou držet krok s každou další výzvou. Nové Bose SoundSport Wireless sluchátka vás udrží v pohybu po celou dobu cvičení, poskytnou silný zvuk a ušní vložky, které zůstanou bezpečně uchycené a pohodlné. Sluchátka jsou navíc odolná proti potu, vlhkosti a povětrnostním vlivům s výdrží až 6 hodin na jedno nabití. Bluetooth technologie a NFC umožňují snadné spárování ke koncovým zařízením pro přehrávání hudby.

Zvuk, která vás bude držet stále v pohybu. Pokud jste v pohybu, je pro vás důležité, aby sluchátka zůstala tam, kam patří a to v uchu. Přesně pro tento účel byly navrženy patentované ušní vložky StayHear Tips+ Sport s jedinečným tvarem, který přesně a jemně těsní začátek ušního zvukovodu a ještě umocňují samotnou reprodukci zvuku. Měkký silikonový materiál ušních vložek a zaoblený patentovaný tvar přináší bezkonkurenční kombinaci pohodlí a stabilitu při používání.Bluetooth a NFC párování zaručí naprostou svobodu pohybu. Párování s vaším koncovým Bluetooth zařízením je velmi jednoduché. Pokud má váš telefon NFC funkci, párování je otázka okamžiku. Multifunkční tlačítko na in-line dálkovém ovladači vám umožní po spárování přijímat hovory, ovládat hlasitost, přeskakovat nebo pozastavovat skladby.Vynikající kvalita zvuku pro větší výkony. Se správně znějící a zvolenou oblíbenou hudbou máte možnost dokončit i ty nejnáročnější tréninky. Bezdrátová sluchátka SoundSport nabízejí jasný, živý a prostorový zvuk, na který jste zvyklí z Bose sluchátek s kabelem. Speciálně integrovaný digitální ekvalizér navíc zajišťuje kvalitu zvuku při jakékoli úrovni hlasitosti.Odolné proti potu a povětrnostním vlivům. Ať se budete potit v posilovně nebo cvičit jógu na dešti se sluchátky SoundSport Wireless budete motivováni v každé z těchto zmíněných situací a vždy s vámi budou držet krok. Akustická membrána v každém sluchátku je umístěna tak, aby odolala potu a nepříznivým povětrnostním podmínkám a hydrofobní textilní materiál navíc odpozuje vlhkost.