BOSE SoundSport Wireless - Citron

BOSE SoundSport Wireless - Citron

BOSE SoundSport Wireless jsou sluchátka pro lidi, kteří rádi překonávají limity a hledají výzvy. Bez drátů, bez překážek na cestě k úspěchu.
Kód: AVSLBSSSWL003 EAN: 017817731324 Part No.: B 761529-0030
3 990 Kč
3 298 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
Centrální skladBose SoundSport Wireless

Nebudou vás zdržovat, ale posunou vás dál.Pravidelné cvičení je náročná činnost. To je důvod, proč pootřebujete sluchátka, která s vámi budou držet krok s každou další výzvou. Nové Bose SoundSport Wireless sluchátka vás udrží v pohybu po celou dobu cvičení, poskytnou silný zvuk a ušní vložky, které zůstanou bezpečně uchycené a pohodlné. Sluchátka jsou navíc odolná proti potu, vlhkosti a povětrnostním vlivům s výdrží až 6 hodin na jedno nabití. Bluetooth technologie a NFC umožňují snadné spárování ke koncovým zařízením pro přehrávání hudby.

Zvuk, která vás bude držet stále v pohybu. Pokud jste v pohybu, je pro vás důležité, aby sluchátka zůstala tam, kam patří a to v uchu. Přesně pro tento účel byly navrženy patentované ušní vložky StayHear Tips+ Sport s jedinečným tvarem, který přesně a jemně těsní začátek ušního zvukovodu a ještě umocňují samotnou reprodukci zvuku. Měkký silikonový materiál ušních vložek a zaoblený patentovaný tvar přináší bezkonkurenční kombinaci pohodlí a stabilitu při používání.Bluetooth a NFC párování zaručí naprostou svobodu pohybu. Párování s vaším koncovým Bluetooth zařízením je velmi jednoduché. Pokud má váš telefon NFC funkci, párování je otázka okamžiku. Multifunkční tlačítko na in-line dálkovém ovladači vám umožní po spárování přijímat hovory, ovládat hlasitost, přeskakovat nebo pozastavovat skladby.Vynikající kvalita zvuku pro větší výkony. Se správně znějící a zvolenou oblíbenou hudbou máte možnost dokončit i ty nejnáročnější tréninky. Bezdrátová sluchátka SoundSport nabízejí jasný, živý a prostorový zvuk, na který jste zvyklí z Bose sluchátek s kabelem. Speciálně integrovaný digitální ekvalizér navíc zajišťuje kvalitu zvuku při jakékoli úrovni hlasitosti.Odolné proti potu a povětrnostním vlivům. Ať se budete potit v posilovně nebo cvičit jógu na dešti se sluchátky SoundSport Wireless budete motivováni v každé z těchto zmíněných situací a vždy s vámi budou držet krok. Akustická membrána v každém sluchátku je umístěna tak, aby odolala potu a nepříznivým povětrnostním podmínkám a hydrofobní textilní materiál navíc odpozuje vlhkost.