Bose SoundTouch® 30, Black

Bose SoundTouch® 30, Black

Precizní hudební systém Bose SoundTouch Vás ohromí svým výkonem a skvělým zvukem. Díky Aplikaci lze systém ovládat odkudkoliv a s funkcí Multiroom si můžete nastavit v každé místnosti jinou hudbu. Streamovaná hudby pomocí wi-fi nebo Bluetooth.
Kód: APRPBOSO30001 EAN: 017817694476 Part No.: B 738102-2100
15 990 Kč
13 215 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Bose SoundTouch 30 III

Pokoj zaplněný hudbou.Objevte nekonečnou rozmanitost hudby. SoundTouch 30 bezdrátový hudební systém nabízí skvělý způsob jak přehrávat hudbu kdekoli u vás doma nebo ve vašem bytě. Stačí ho připojit s vaší domácí W-Fi nebo LAN sítí zcela jednoduše. To vám umožní poslouchat vaší oblíbenou hudbu zcela okamžitě. Stačí stisknout jedno tlačítko z šesti nastavitelných předvoleb a to jak přímo na reproduktoru nebo na dálkovém ovladači. Exkluzivní technologie Waveguide zajišťuje výkonné basy a skvělý a přirozený zvuk napříč celému frekvenčnímu spektru. Svým výkonem naplní zvukem i tu největší místnost ve vašem domě nebo bytě.

Stane se hlavním audio systémem. V momentě, kdy SoundTouch 30 Serie III zapnete, uvědomíte si, proč je toto zařízení nejlepším systémem pro bezdrátové streamování hudby. Tento hudební systém daleko přesahuje své rozměry prostorovu reprodukcí hudby s až překvapivě čistými středy a výškami, takže vokály i hudební nástroje vnímáte jako živé, včetně hlubokých a plných basů. Navíc exkluzivní technologie Waveguide je zásadní pro zajištění robustního výkonu, který SoundTouch 30 dosahuje. Určitě se z něho stane váš hlavní audio systém a vy si budete moct užít vaší oblíbenou hudbu tak silně jako nikdy předtím.Se SoundTouch znovu objevíte požitek z hudby. Díky aplikaci SoundTouch si můžete nastavit své favority do šesti předvoleb. Přidat si tam můžete jak své oblíbené rozhlasové stanice, tak i oblíbenou hudbu z hudebních služeb jako Deezer nebo Spotify nebo ze své hudební knihovny v počítači. Jedním stiskem jedné z šesti předvoleb si následně přehrajete, co zrovna chcete poslouchat a to jak přímo na samotném zařízení SoundTouch 30, dálkovém ovladači nebo v aplikaci na chytrém telefonu nebo tabletu.Nově přidaná Bluetooth technologie. Nové SoundTouch systémy jsou nyní vybaveny Bluetooth připojením pro přenos hudby z libovolného zažízení kdykoli budete chtít. To vám například umožní poslouchat hudbu z více zdrojů jako je například YouTube kanál nebo Vimeo.