BOSE SoundWear Companion Speaker - Black

BOSE SoundWear Companion Speaker - Black

Bose SoundWear Companion je zcela nový produkt, který přináší to nejlepší ze sluchátek a klasického reproduktoru. Jednodušše jej navlékněte kolem krku a pusťte přehrávání. Hudba bude bohatá, pulzující avšak nebude rušit nikoho ve vašem okolí.
Kód: AVSLBSSWCP001 EAN: 017817744171 Part No.: B 771420-0010
7 990 Kč
6 603 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Bose SoundWear Companion Speaker

Svoboda poslechu a pohybu.Bose SoundWear je speciálně konstruovaný zvukový límec s vestavěnými stereofonními reproduktory, který je určen pro ty, kteří nechtějí rušit hlasitou reprodukcí své okolí nebo nechtějí používat sluchátka. Bose SoundWear je vybaven technologií Bluetooth a díky tomu můžete přehrávat hudbu bezdrátově ze všech kompatibilních zdrojů jako je například váš smartphone nebo tablet. Na jedno nabití si s ním užijete až 12 hodin přehrávání hudby.

Svoboda poslechu a pohybu. Rádi posloucháte stále hudbu, ale nechcete se uzavřít před vaším okolím v podobě sluchátek nebo nemůžete poslouchat reprodukovanou hudbu z nějakého přehrávače, abyste nerušili své okolí. Nyní máte možnost jak to vyřešit, protože zvukový límec Bose SoundWear byl navržen přesně pro Vás. SoundWear zvukový límec vám umožní nerušený poslech hudby a zároveň být stále ve spojení s vaším okolím. Navíc si vychutnáte naprosto čistý a plný zvuk, který bude minimálně slyšitelný pro vaše okolí.Perfektní přizpůsobení. SoundWear zvukový límec dává přednost především funkčnosti. Každá část zvukového límce je speciálně konstruována, aby poskytla maximální zážitek z poslechu. Stereofonní reproduktory doplňují dvě jedenácti palcové basové ozvučnice využívající patentovanou technologii WaveGuide, které jsou vedeny napříč límcem.Špičkový zvuk. Bose SoundWear umožňuje působivý, ale přitom diskrétní poslech. Vestavěné stereofonní reproduktory jsou umístěny přímo pod uchy posluchače a jsou úzce směrovány směrem vzhůru. Vše je doplněno o basové ozvučnice s technologií WaveGuide a díky tomu si užijete hluboký a bohatý zvuk. Pomocí technologie Bluetooth ho snadno propojíte s jakýmkoli zařízením a při plném nabití vám poskytne až 12 hodin přehrávání hudby. Díky integrovanému mikrofonu zvukový límec můžete využít i pro telefonní hovory jako handsfree a připojit se ke dvěma zařízením najednou. Příchozí hovory oznamuje vibracemi a je navíc odolný proti vlhkosti a potu.Komfortní nošení. SoundWear zvukový límec je vyroben ze speciálních materiálů jako je ohybná ocelová pružina, zalitá kvalitním silikonem, používaným k lékařským účelům. Díky tomu SoundWear zůstává pohodlně stále na ramenou a po celý den ho můžete nosit, aniž by vás cokoli tlačilo nebo otravovalo. Zcela zapomenete, že ho máte na sobě.

BOSE SoundWear unboxing