Catalyst Waterproof Case - Black - A.Watch 2 38mm

Catalyst Waterproof Case - Black - A.Watch 2 38mm

Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů kompatibilní s mořskou vodou. Certifikace IP68 zajistí vodotěsnost do hloubky 100m. Všechny funkce přitom zůstanou plně funkční - přístup k displeji, senzor srd.tepu, nabíjení, mikrofon i reproduktor.
Kód: APPSCAAWBL381 EAN: 4897041790832 Part No.: CAT38WAT2BLK
990 Kč
818 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

Catalyst Waterproof case

Odolné pouzdro pro Apple Watch.
Máte rádi adrenalin, cestujete a zdoláváte přírodní živly? Dopřejte tak pravou ochranu svým Apple Watch a nebojte se je mít stále na zápěstí. Exkluzivní pouzdro Catalyst Waterproof zajistí hodinkám maximální bezpečí. Je vyrobeno z odolných materiálů, které splňují přísné požadavky a předcházejí poškození. Jeho jedinečné zpracování eliminuje vniknutí vody, sněhu nebo prachu. Pouzdro je navrženo tak, aby splňovalo vojenský standard MIL-STD810g.


Pouzdro bylo testováno pro ty nejdrsnější podmínky, a proto se může chlubit certifikací IP68, která zaručuje voděodolnost při sprchování, plavání a potápění v hloubkách až do 100 m. Díky vojenskému standardu MIL-STD 810g vydrží pád až z 2 metrů. Celé pouzdro zachovává plný přístup k dotykové obrazovce a všem funkcím, včetně snímače tepové frekvence, nabíjecího konektoru, mikrofonu a reproduktoru.Aby mohlo pouzdro dosahovat tak unikátních ochranných vlastností, je vyrobeno z prvotřídních matteriálů. Ať se jedná o nárazuvzdorný polykarbonát, nebo o měkký gumový nárazový prvek či silikonové těsnění a těsně přiléhající membrány. Pouzdro Catalyst Waterproof nezná kompromisy ani po designové stránce. Jedná se totiž o nejtenčí vodotěsné pouzdro svého druhu, které zachovává elegantní vzhled vaším Apple Watch hodinkám.