Catalyst Waterproof case, black - iPhone X

Catalyst Waterproof case, black - iPhone X

Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů zaručující bezprašnost a voděodolnost do 10m s certifikací IP68. Plnohodnotný přístup ke všem tlačítkům, senzorům, fotoaparátu a Touch ID.
Kód: APPSWATIPX001 EAN: 4897041792249 Part No.: CATIPHOXBLK
2 249 Kč
1 859 Kč bez DPH
Prodej na splátky
Splátková kalkulačka
Skladová dostupnost
SKLADEM

Catalyst Waterproof case

Extrémně odolné pouzdro.
Hodláte se vydat do extrémního prostředí a bojíte se o svůj smartphone? S krytem Catalyst Waterproof se o něj už nikdy nemusíte bát ani v těch nejdivočejších podmínkách. Důmyslná vodotěsná konstrukce krytu chrání váš telefon až do desetimetrové hloubky. Tělo krytu navíc snese pád až z dvoumetrové výšky. Pouzdro nijak neomezuje vlastnosti telefonu, bezproblémový přístup ke všem tlačítkům a konektorům a funkcím zůstává ponechán, a tak si i s maximální bezpečností užijete kvalitu displeje a reproduktoru.


Pouzdro je nabito maličkostmi, které z něj dělají nejlepší produkt své kategorie. Skvělou vychytávkou je patentované otočné kolečko pro regulaci hlasitosti a ultra citlivá ochrana displeje. Vzduchotěsné nepromokavé membrány s technologií True Sound Acoustic přenáší veškerý zvuk čistě a jasně. Krytka čočky nijak neomezuje její funkci a chrání ji před veškerými nečistotami, takže chcete-li fotit, výsledkem budou křišťálově čisté obrázky. Pouzdro nabízí také možnost přichycení šňůrky na krk a zápestí pro lepší jištění v náročných podmínkách.Obecné
  • Barva: Průhledná
  • Typ: Vodotěsný obal
  • Určení: Pro mobilní telefon