Chytré LED Švihadlo Smart Rope® - velikost L

Chytré LED Švihadlo Smart Rope® - velikost L

Švihadlo Smart Rope® učiní Váš trénink ještě chytřejší, zábavnější a pohlcující. LED diody, které zobrazují aktuální počet skoků. Aplikace SMART GYM podporuje iOS/Android. Délka švihadla 274cm je optimální pro 178-188cm vysokého uživatele.
Kód: APOSOOCSSR002 EAN: 8809314061859 Part No.: SR_BK_L
2 290 Kč
1 893 Kč bez DPH

Prodej ukončen
Smart Rope

Chytré LED švihadlo.Máte v oblibě kardio cvičení v podobě skákání přes švihadlo? Díky švihadlu Smart Rope bude váš trénink ještě chytřejší, zábavnější a více pohlcující. Švihadlo zaznamenává počet kroků, spálené kalorie, ale i časy tréninků.
 

Vždy ho uvidíte.

Švihadlo Smart Rope má uprostřed zabudovaný pás LED diod, který skvěle poslouží jako dodatečný displej. Při každém švihnutí před sebou se vám ve vzduchu vykrelí číslo s počtem přeskoků. Navíc je tento počet naprosto přesný, díky magnetickým senzorům.Skákejte od rána do večera.

Baterie jsou uschovány v rukojetích švihadla. Dobíjení probíhá přes USB konektor a trvá pouhé dvě hodiny. Na jedno nabití navíc můžete skákát až 36 hodin, co se rovná zhruba jednomu měsíci pravidelného tréninku. Unikátní rukojeti v úhlu 45 stupňů ke švihadlu a sada čtyř kuličkových ložisek zajišťují hladký a přirozený pohyb. Součástí balení je nylonový, na dotek jemný obal na zip pro snadné přenášení - cvičte kdekoli a kdykoli.


  

Spolupracuje s aplikací SMART GYM.

Švihadlo Smart Rope spolupracuje s aplikací SMART GYM, která je k dispozici pro mobilní telefony se softwarem iOS a Android. Synchronizace probíhá pomocí Bluetooth 4.0. Aplikace zobrazuje historii přeskoků, spálené kalorie, dokáže spočítat BMI a samozřejmě nechybí možnost sdílet výsledky na sociálních sítích.Smart Rope unboxing