Kód: AVRPDESUBX050
Produktové číslo: HOMESUBBK
EAN: 0747192135898

DENON Home Subwoofer

8" Bezdrátový subwoofer reproduktor s funkcí Heos • kompaktní rozměry • snadné nastavení • silné a detailní basy pro přehrávání filmů a hudby • jednoduché spárování s reproduktory Denon Home • podpora disků USB • možnost připojení k domácí síti • ovládací prvky: hlasitost +/-, ztlumit • Wi-fi • vstupy: Ethernet, 3,5mm jack, USB • hmotnost 12,5 kg • aplikace Heos

Detailní popis
Skladem
Pondělí 25. 9.  u Vás neboihned na 0 prodejnách
10 990 Kč
9 083 Kč bez DPH

Denon Home Subwoofer

  • Fenomenální zvukový rozsah s detailním vykreslením basů, středů i výšek
  • Integrovaná multiroom platforma Denon HEOS
  • Podpora USB disků & možnost připojení k domácí síti
  • Kompaktní rozměry & nadčasový design z prémiových materiálů

Vlivný akustický profesionál. Denon Home Subwoofer.

Nikdy nebyla lepší doba na to odkrývat tajemné kulisy filmového světa přímo z pohodlí domova. A vlastně také dopřát zcela nový rozměr milovaným písničkám, podcastům i online obsahu. Denon Home Subwoofer s obrovským 8palcovým měničem je vstupenkou do dimenzí zvukové perfekce – pokaždé se postará o dokonale realistický, skvostně vyvážený a pohlcující technologický koncert, díky kterému vašemu sluchu neuteče již žádná nota. Zásluhou integrovaného systému HEOS a stejnojmenné mobilní aplikace dostupné pro Android i iOS zařízení můžete navíc se subwooferem Denon Home a řadou dalších audiosystémů reprezentovanou například zvukovými projektory, síťovými přehrávači, AV přijímači a ostatními doplňkovými zařízeními se signaturou Denon utvořit opulentní, geniálně propojenou muzikální zónu, která vám zprostředkuje takřka nekonečné možnosti pro komplexní ozvučení celého domova. Fantazii se žádné meze nekladou. Denon Home Subwoofer.

Vyobrazení je pouze ilustrativní.

Subwoofer

Typ subwooferu Aktivní

Pokročilé

Ovládání Dálkový ovladač
Počet optických vstupů 1 x

Obecné

Barva Černá
Bezdrátové připojení Multiroom
Hmotnost sestavy (kg) 12,5
Kabelové připojení LAN (RJ-45)
Konstrukce Uzavřená
Typ sestavy Aktivní
Typ zařízení Subwoofer
Typ připojení Bezdrátové+Kabelové
Určení Multiroom
Rozměry subwooferu (VxŠxH) 37,3 x 33 x 33 cm

Funkce

Streamovací služby Tidal
Speciální zvukové režimy (hudba,zprávy,film, noc) Ano
Přehrávání USB Flash Ano

Příslušenství

Optický kabel Ano

Vážíme si spokojenosti našich zákazníků

Vše proběhlo v pořádku, nemám výhrady.

Ověřený zákazník
18.09.2023

Nakupuji zde opakovaně, vždy vše v naprostém pořádku, komunikace probíhá v pohodě, zboží vždy pečlivě zabalené a dorazí to naprosto turbo!

Ověřený zákazník
15.09.2023

Rychlost, spokojenost s doručením.

Ověřený zákazník
05.09.2023

OK

Ověřený zákazník
20.08.2023

Nakupoval jsem asi podruhé a stejně jako u prvního nákupu, bylo vše v pořádku. Zboží bylo doručeno rychle a bylo pečlivě zabaleno .

Ověřený zákazník
15.08.2023

S obchodem jsem velmi spokojený, určitě nebudu mít problém nakoupi znovu :)

Ověřený zákazník
14.08.2023

Zboží mi bylo doručeno hned následující den, i když jsem objednával relativně pozdě odpoledne. Nakupuji zde už podruhé a opět vše proběhlo ukázkově. Obchod mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník
03.08.2023

Aktuální iPad Pro za 75% RRP

Ověřený zákazník
03.08.2023

Fast but poor communication

Ověřený zákazník
31.07.2023

Objednala jsem si zboží s tím, že dorazí 13.7. (Na stránkách i při dokončení nákupu to bylo jasně uvedeno). Normálně datum neřeším, ale teď pro mě bylo extrémně důležité, protože v dalším týdnu se chystáme pryč. 13.7. Nic, volám na zákaznickou linku - ochota 0, zboží nejde nikde vyzvednout, nejde změnit doručení/vyzvednutí, prostě si musím počkat, než mi ho kurýr z DPD doručí. Ještě ten den (13.7.) jsem dostala zprávu, že zboží bude ten den předáno dopravci a doručené do 1-2 pracovních dnů (svitla ve mě naděje, že DPD je rychlé a že když ve čtvrtek vyzvedne, v pátek doručí. V ten den ale zboží přepravci určitě předáno nebylo, DPD při převzetí zboží totiž posílá email, který dorazil o den později a k mé smůle to znamená, že objednané zboží dorazí až v pondělí v příštím týdnu, kdy už ale nebudeme doma a budu čekat dalších několik týdnů, než budu moci zboží používat. Chápu, že se něco může zdržet pokazit, to se děje, ale vadí mi neochota a laxnost. Před dvěma měsíci jsem objednávala zboží a měla jsem ho do druhého dne. Eshop určitě není špatný, myslím, že jsem měla jen smůlu, hlavně na lidi…..

Ověřený zákazník
15.07.2023
Všechny recenze